فهرست
دلخوری شدید بازیکنان فولاد از هواداران؛ یار دوازدهم السد در ورزشگاه الغدیر!
دلخوری شدید بازیکنان فولاد از هواداران؛ یار دوازدهم السد در ورزشگاه الغدیر!

دلخوری شدید بازیکنان فولاد از هواداران؛ یار دوازدهم السد در ورزشگاه الغدیر!

آی‌اسپورت‌ ـ یک روز پس از حذف ناباورانه فولاد از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا بازیکنان فولاد بدون استثنا از رفتار هواداران اهوازی در این بازی دلخورند.
در شرایطی که فولاد پس از کسب نتیجه مساوی در بازی رفت با امیدواری بالا در ورزشگاه غدیر میزبان السد میلیون دلاری بود دو اشتباه از سوشا مکانی دروازه‌بان،‌ فولاد السد را در موقعیت برتری قرار داد و البته فولاد هم که انتظار چنین مشکلی را نداشت، نیمه اول را پایین تر از حد انتظار بازی کرد . اما افت کیفی فولاد در 45 دقیقه اول با واکنش عجیب هواداران این تیم مواجه شده و آنها بین دو نیمه علیه تیمشان شعار دادند.
این در حالی بود که با شروع بازی در نیمه دوم سنگ پرانی های غیرضروری نفس بازی را گرفت، ریتم بازی فولاد را گرفت و شاید باعث شد داور هم کمی با فولادی ها لج کنند. کما اینکه در وقت اضافه او هیچ لطفی به فولاد نکرد و بلافاصله پس از طی شدن 5 دقیقه سوت پایان را کشید. در این بین باید به آن هوادار ساده دل هم اشاره کرد که در دقیقه 93 داخل زمین دوید و یک دقیقه ای وقت مسابقه را کشت، چیزی که به هیچ وجه قابل باور نبود. به هر حال فولادی ها که فردا در  گفت‌وگوهای مطبوعاتی به سوالات خبرنگاران پاسخ خواهند داد و گلایه های خود را به زبان خواهند آورد. اما خوب است هواداران فولاد هم بدانند شانسی مثل امسال دیگر ممکن است حالا حالاها نصیب آنها نشود.
  ۳  
آی اسپورت
2014-05-15 21:42:26
نظر دهید

۳ نظر
احسان ایرانی
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۲:۳۱
سنگ پرانی های غیرضروری? مگه ضروری‌ش هم هست؟
محمد مسعودنیا
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۱:۳۴
آقا شما دستتونو نیگا کنین. هر 5 تا انگشتش مثل همن؟؟
همه تماشاگرا اینکارا رو نکردن. بین اون 50 هزار نفر شاید کمتر از 100 نفر از این احمقا وجود داشت که کاری از دست باقی تماشاگرا برا کنترلشون بر نمیاد چون بشدت بی فرهنگن و تا بشون چیزی بگی چاقو درمیارن. اینا همش از ضعف سیستم امنیتیه. اتفاقا ما هم به نیروی انتظامی همین انتقادو کردیم. بشون گفتیم بدترین تحقیرا و تویهنا رو به هوادارا انجام میدید ولی وظیفه اصلیتون که حفظ امنیته رو انجام نمیدین. میدونین جوابشون چی بود؟ تحقیر و توهین. بم گفتن کسی که با نیروی انتظامی بحث میکنه رو باید پاره کرد و 6 ماه حبسش کرد. این عین جوابشون بود.چرا کسی میتونه چاقو و لیزر با خودش بیاره ورزشگاه؟ضعف نیروی انتظامی. حالا همه اینا به کنار. هیچکس تو کل ورزشگاه یک بار هم فحش نداد. این از اون دست شایعاتیه که تهرانیا علاقه به پخشش دارن. مثل قضیه کارت جعلی معافیت. حتا یک نفر هم توهین نکرد. تشویقها کمتر از گذشته بود ولی حتا یک فحش هم داده نشد به بازکنای خودی.
ناشناس
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۹:۴۶
بی عرضگی نیروی انتظامی،فقط برای آدم های ساده روداره،اگه عرضه داره بره اراذل اوباش رو جمع کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر