فهرست
ژاوی خطاب به پویول : هرگز فینال ومبلی و درسی که به من دادی را فراموش نمی کنم ؛ بارسلونا به تو نیاز دارد
ژاوی خطاب به پویول : هرگز فینال ومبلی و درسی که به من دادی را فراموش نمی کنم ؛ بارسلونا به تو نیاز دارد

ژاوی خطاب به پویول : هرگز فینال ومبلی و درسی که به من دادی را فراموش نمی کنم ؛ بارسلونا به تو نیاز دارد

آی اسپورت - امروز مراسم وداع پویول با بارسلونا در محل این باشگاه و با شکوه خاصی برگزار شد. تمام بازیکنان و دست اندرکاران بارسا در این مراسم حضور داشتند. ژاوی هرناندز به نمایندگی از سایر بازیکنان پشت میکروفن قرار گرفت و خطاب به پویول چنین گفت :


 " من به نمایندگی از سایر بازیکنان صحبت می کنم .

پویول ؛  مدتها از زمانی که به تیم اول بارسلونا راه یافتیم گذشته است و اکنون هر دوی ما اینجا هستیم . زمان برای همه می گذرد و به نظر می رسد که برای یک ورزشکار بیشتر هم طول می کشد.

امروز کلمه ای که بیشتر از همیشه شنیده شد کلمه تشکر بود. بابت خیلی چیز ها باید از تو تشکر کنیم : فداکاری ، بخشندگی و شجاعتت .

هرگز فینال ویمبلی را فراموش نمی کنم. پس از پایان بازی وقتی به تو گفتم که باید جام را تو بلند کنی ولو اینکه یک دقیقه بازی کرده ای ؛ به من جواب دادی : نه ژاوی ! این حق آبیدال است که جام را بالای سر ببرد. آن شب تو به من درس زندگی دادی.

همیشه به فکر بازیکنان دیگر بودی ؛ به فکر مصدومین  ؛ به فکر بازیکنانی که کم به آنها بازی می رسید. همیشه حامیشان بودی و به آنها مشاوره می دادی.

هر چه که در توانت بود برای تیم گذاشتی. بازی های فوت تنیس (سپک تاکرا) که در رختکن انجام می دادیم را همیشه به یاد می آورم .وقتی که مثل یک حیوان روی هوا می جهیدی و برگردان میزدی.

تو حرفه ای ترین فوتبالیستی هستی که من به چشم دیده ام ؛ چه زمان هایی که می باختیم و چه زمان هایی که همه جام ها را بدست می آوردیم.

من قدر تک تک آن لحظات را می دانم. از اینکه دوران ورزشی خود را با تو شریک بوده ام به خودم می بالم . امیدوارم در پروژه های آینده باشگاه محبوبمان حضور تو را شاهد باشیم ؛ چرا که باشگاه به تو نیاز دارد "


  ۴  
آی اسپورت
2014-05-15 23:00:35
نظر دهید
۴ نظر
مهدی
پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۲۳:۰۹
فوق العاده بود... کاملا احساسی و تاثیرگذار... کاپیتان پویول همیشه جاویدان
Hadi
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۰:۳۱
واقعا قشنگ بود ایرانیا یاد بگیرن
نام و نام خانوادگی:حسین شاکری بوشهری
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۱:۰۴
میشودبدون تسبیح چرخاندن وذکرخواندن جلودوربین ها،بدون دربوق کردن رفتن به زیارت وجمکران،بدون استخاره وتکیه راه انداختن چوپویول انسان بودجنابان جبهه مکر:دایی وقلعه نو!‏‎ ‎
یغما
جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۳، ۰۲:۲۹
زنده بارسا ، فراتر از یک باشگاه
درعین حرفه اى گرى اوج صمیمیت و دوستى و احساس رو میشه دید
پویول همیشه تو قلب دوست داران بارسا و اسپانیا میمونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر