فهرست
به پاس یک عمر خدمات ورزشی ارزنده ، مدال افتخار شهر مادرید تقدیم شد به "  بیسنته دل بوسکه "
به پاس یک عمر خدمات ورزشی ارزنده ، مدال افتخار شهر مادرید تقدیم شد به " بیسنته دل بوسکه "

به پاس یک عمر خدمات ورزشی ارزنده ، مدال افتخار شهر مادرید تقدیم شد به " بیسنته دل بوسکه "

آی اسپورت - امروز بییسنته دل بوسکه سرمربی تیم ملی اسپانیا مدال افتخار شهر مادرید را به پاس یک عمر خدمات ورزشی ارزنده از دست شهردار مادرید خانم آنا بوتلا دریافت کرد. دل بوسکه کمتر از یک ماه دیگر باید تیم ملی اسپانیا را در جام جهانی برزیل به سمت قهرمانی دوباره هدایت کند.وی در حاشیه این مراسم چنین گفت :

امیدوارم که تیم ملی تا زمان رفتن به برزیل از حداکثر لطف و حمایت مردم و رسانه ها برخوردار شود. ما رویایی در سر داریم و آن هم قهرمانی در برزیل است . برای این مهم همه باید متحد و یک دل شویم.

ما در مسیری قرار داریم که بنیان گذار آن لوئیس آراگونس فقید بود . به بازیکنان هم گفته ام که ما باید ادامه دهنده همین راه باشیم.

به شاگردانم در تیم ملی و به کادری که به من کمک می کنند می بالم. آنها بسیار با استعداد و قدرتمند هستند.

بسیار خوشحالم و تقدیر می کنم از بازیکنانی که افتخار مربیگریشان را دارم. هر روز که می گذرد آنها بیش از قبل به یک الگو برای بازیکنان اسپانیایی تبدیل می شوند. حقیقت این است که فوتبال یک ورزش جهانی است و امروزه به یک ابزار آموزشی بزرگ تبدیل شده است.

در اینجا دوست دارم قهرمانی سویا را به همه بازیکنان و مجموعه این باشگاه و هواداران این تیم تبریک بگویم. آنها باعث افتخار اسپانیا شدند.

روز شنبه یک فینال حساس و البته دوست داشتنی بین بارسا و اتلتیکو برگزار خواهد شد و یک هفته بعد نیز در شهر لیسبون لحظه های بی نظیری را در جدال رئال و اتلتیکو تجربه خواهیم کرد.

این یک افتخار برای شهر مادرید است که دو تیم محبوبش در بزرگترین فینال باشگاهی جهان حضور دارند. 24 می یک روز تاریخی برای شهر مادرید خواهد بود.
     
آی اسپورت
2014-05-16 00:52:24
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر