فهرست
بیانیه تند هیئت مدیره علیه سعادتمند
بیانیه تند هیئت مدیره علیه سعادتمند

بیانیه تند هیئت مدیره علیه سعادتمند

آی اسپورت - مدیره باشگاه استقلال در خصوص تصمیم خود مبنی بر برکناری احمد سعادتمند از مدیرعاملی این باشگاه بیانیه زیر را در اختیار رسانه ها قرار دادند که به شرح زیر است:

بنام خدا

هواداران عزیز باشگاه استقلال

سالی به غایت سخت سپری شد و امیدوار بودیم در پایان این سال فوتبالی سخت، حداقل یک جام به شما هدیه دهیم ولی نشد، امیدوار بودیم با نتیجه گرفتن در لیگ قهرمانان آسیا، دل شما را شاد کنیم اما نشد، نشد و حکایت این نشدها حکایت تلخی است.

اول لازم می دانیم بابت این نشدها از همه شما عذرخواهی کنیم و همه توان خود را به کار گیریم تادر فصل پیش رو تیمی قدرتمند روانه مسابقات کنیم تا استقلال واقعی مجددا بدرخشد.

دوم با بررسی دقیق اتفاقات باشگاه در دو ماه گذشته و استفاده از نظرات کارشناسان و اهالی فن و با عنایت به؛

۱- سفر نابهنگام و بی نتیجه آقای سعادتمند به ایتالیا که بر خلاف ادعاها و بر اساس اسناد موجود می شد دیرتر انجام شود و بدتر از آن مصاحبه جنجالی تلویزیونی و مصاحبه رسانه ای بعد از جلسه هیئت مدیره که باعث برهم خوردن تمرکز تیم و در نتیجه از دست رفتن جام حذفی شد.

۲- اهمال آقای سعادتمند در پرداخت طلب آقای وینفرد شفر که باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و در نتیجه محرومیت تیم از حضور بازیکنان جدید در لیگ قهرمانان آسیا شد.

۳- رفتارهای خلاف شان باشگاه در نقل و انتقالات و حضور سوال برانگیز در یک هتل به جای ساختمان باشگاه، همچنین همراهی شائبه برانگیز برخی افراد در اتاق مذاکره که باعث ورود نهادهای نظارتی به موضوع نقل و انتقالات باشگاه استقلال شد.

۴- قراردادهای اقتصادی بی نتیجه و بدون تامین نظر هیئت مدیره که باعث بروز مشکلات مالی برای استقلال شد.

۵- خروج ارز از کشور بدون مجوز هیئت مدیره و بانک مرکزی که باعث وهن باشگاه استقلال شد.

۶- اتفاقات تاسف برانگیز در کشور قطر به ویژه در فرودگاه دوحه که دون شان باشگاه استقلال بود.

۷- طرح مسائل داخلی و محرمانه باشگاه در سایت رسمی باشگاه به جای مدیریت بازیکنان و حل و فصل مشکلات که باعث خدشه دار شدن حیثیت و اعتبار باشگاه استقلال شد.

۸- همچنین بازی با احساسات هواداران باشگاه استقلال به بهانه بازگرداندن استراماچونی سرمربی سابق باشگاه

 

اعضای هیئت مدیره با در نظر گرفتن مصالح باشگاه و لزوم اقدام سریع برای جلوگیری از وارد آمدن ضربات بیشتر بر پیکره باشگاه، آقای احمد سعادتمند را از سمت مدیریت عامل باشگاه استقلال عزل و عضویت ایشان در هیئت مدیره را به مجمع باشگاه ارجاع می دهد.

لازم می دانیم برای آقای سعادتمند در مناصب آینده آرزوی موفقیت کنیم و همچنین از هواداران باشگاه تشکر کنیم و آرزوی روزهای خوب برای استقلال بزرگ داشته باشیم.

 

 

۵ ۱  
آی اسپورت
2020-09-30 15:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹، ۱۹:۵۸
سوال همیشگی ما در طول ۸ سال؛ اقایون یک فصل نمیشه استقلال بدون بحران فصل رو شروع کنه؟! تا کی باید من طرفدار حرص بخورم ک یک فصل نشد تیم ما درست فصل رو شروع کنه، تا میاد خوب بشه هزار تا اتفاق میوفته، سوال ما از اول از تیام و جباروف بگیر تا استراماچونی و احتمالا قائدی اینه ک چرا یا تیم تو بحرانه یا تا خوب میشه بحران پیش میاد؟! از کی باید بپرسیم؟! چرا بقیه تیم های وزارت یک روز مشکل خاصی نداشتن ولی ما حتی سر زمین تمرین و رختکن هم مشکل داریم؟! چرا الان پول شفر‌پرداخت نمیشه یا اگر پول نیست برای چی بازیکن میگیریم؟! چرا استراماچونی نباید بیاد یا مثلا الکس نوری؟!‌ چرا بازیکن های ما هر کدوم خوبن باید برن ؟ چرا فقط ما از این مشکلات داریم؟؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر