فهرست
سوژه روز؛ کلاف سردرگم سمت چپ استقلال
سوژه روز؛ کلاف سردرگم سمت چپ استقلال

سوژه روز؛ کلاف سردرگم سمت چپ استقلال

آی اسپورت - با استقلالی شدن محمد نادری و چراغ سبز هروویه میلیچ برای ادامه همکاری با این تیم، حالا استقلال 4 گزینه برای بازی در سمت چپ خط دفاعی دارد. میلیچ، نادری، میلاد زکی‌پور و متین کریم زاده. از این جمع چهار نفره، احتمال نیمکت نشینی دو نفر اول بعید به نظر می‌رسد. نه نادری که مستقیما از پرسپولیس به استقلال آمده، برای نیمکت نشینی چنین چالشی را انتخاب کرده نه میلیچ که قرار است به صورت ارزی پول بگیرد و هم کادر فنی هم هواداران استقلال شدیدا منتظر بازگشت او به تهران هستند. نیمکت نشینی کریم‌زاده جوان اتفاقی قابل پیش‌بینی است اما هنوز تکلیف زکی‌پور مشخص نشده است. بازیکنی که طی روزهای گذشته اخباری درباره انتقالش به ذوب آهن منتشر شده بود که البته خیلی زود تکذیب شد و باید دید آینده این بازیکن در استقلال چه خواهد شد. آیا فکری ترجیح می‌دهد او را به تیم دیگری بفرستد یا اینکه به عنوان یک ذخیره روی این بازیکن حساب باز خواهد کرد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-10-23 22:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
پرسپولیس عشق منه❤❤
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۲۳:۰۹
تیم مظلوم یادگار امام تمام بازیکنان خودشو حفظ کرد و بازیکن پرسپولیس را با پرداخت هزینه رضایتنامه ۱۵۰ هزار دلاری و پرداخت ۷ و نیم میلیارد تومان جذب کرد و در عوض پرسپولیس شجاع و بیرو و علیپور و ترابی و نادری رو از دست داد و باید با کمترین بازیکن ممکن لیگ و فینال آسیا را برگزار کنه!
اما به یاری خدا و به تعبیر برانکو ؛ هر کاری می کنند اما ما قهرمان میشیم چرا که ذات پلید این جماعت اجازه نمیده به موفقیتی دست پیدا کنند
۵
منتقد
جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹، ۲۳:۳۱
نادری تو تیم ترنس ها باید فیکس بشه
۲