فهرست
عملی شدن رویای مورینیو: تعویض داوید لوئیز با ماریو مانژوکیچ
عملی شدن رویای مورینیو: تعویض داوید لوئیز با ماریو مانژوکیچ

عملی شدن رویای مورینیو: تعویض داوید لوئیز با ماریو مانژوکیچ

آی اسپورت - گزارش ها از  آلمان نشان می دهد، باشگاه بایرن مونیخ قصد دارد، ماریو مانژوکیچ مهاجمش را با داوید لوئیز مدافع چلسی، تعویض کند. روزنامه ی بیلد این خبر را پوشش داده و موندودپورتیوو از اسپانیا هم آن را تایید کرده است.

گفته می شود پپ گواردیولا سرمربی بایرن، دوست دارد داوید لوئیز را در فصل نقل و انتقالات تابستانی به آلیانز آره نا بیاورد. داوید لوئیز 27 ساله در رقابت های این فصل لیگ برتر فقط 22 بار برای تیمش به میدان رفته و حضورش در چلسی بیشتر زیر سایه ی زوج موفق جان تری و گری کهیل قرار می گرفته است.

در روزهای گذشته اخباری هم از بارسلونا به گوش می رسید که حکایت از تمایل آبی و اناری پوشان برای جذب داوید لوئیز داشت. اگر چلسی بتواند پروژه ی فروش لوئیز را عملی کند، آن ها می توانند با اعتماد به نفس بیشتری به دنبال امضای قرار داد با یک مهاجم طراز اول باشند.

آبی های لندنی قصد دارند با پیشنهادی 32 میلیون پوندی دیگو کاستا را از اتلتیکو مادرید خریداری کنند.

با توجه به آمدن روبرت لواندوفسکی از دورتموند به بایرن در پایان فصل جاری احتمال استفاده از ماریو مانژوکیچ در فصل بعد در تیم بایرن به شدت پایین است. چرا که پپ گواردیولا همیشه به دنبال استفاده از یک بازیکن شماره ی 9 فالس (False Number Nine) در تیمش بوده است.

     
آی اسپورت
2014-05-16 11:22:05
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر