فهرست
صبحانه با آی اسپورت: منتظری نمی آید
صبحانه با آی اسپورت: منتظری نمی آید

صبحانه با آی اسپورت: منتظری نمی آید

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره پژمان منتظری و استقلال شروع کنیم. آنطور که خبرآنلاین نوشته، علیرضا منصوریان و پژمان منتظری مدافع الاهلی به صورت تلفنی با هم صحبت کردند. در این تماس تلفنی منصوریان وضعیت منتظری و شرایطش برای بازگشت به استقلال را پرسید که این بازیکن گفت با الاهلی قرارداد دارد و نمی تواند به ایران برگردد. بدین ترتیب ماجرای بازگشت او به استقلال به طور قطعی منتفی شد.

احتمال تغییر مدیرعامل باشگاه سیاه‌جامگان

مالک باشگاه سیاه جامگان از احتمال تغییر مدیرعاملی این باشگاه خبر داد.به گزارش "ورزش سه"، محمدرضا عباسی درخصوص واگذار این تیم به رحمان نادری می‌گوید: قرار نیست این اتفاق بیافتد اما صحبت‌هایی با آقای نادری برای حضور وی به‌عنوان مدیرعامل باشگاه انجام گرفته که البته هنوز این اتفاق رخ نداده است.او ادامه داد: درصورتی که آقای نادری از محلی که برای کار تعهد دارد جدا شود به باشگاه سیاه جامگان می‌آید.

صبا هم مجیدی را می خواهد

در شرایطی که جدایی میثم مجیدی از استقلال قطعی به نظر می رسد و از سپاهان به عنوان مقصد احتمالی این بازیکن نام برده می شود، رادنیوز از مشتری دیگر مدافع نیمکت نشین استقلال رونمایی کرده. به نوشته این سایت، صمد مرفاوی سرمربی صبای قم به سبک بازی میثم مجیدی علاقمند بوده و به این بازیکن پیشنهاد داده که به این تیم برود.

ناراحتی پروین بابت پیراهن شماره 7؟

اززبان یکی ازنزدیکان علی پروین شنیدیم که اسطوره پرسپولیس بابت دادن شماره 7 به سروش رفیعی تازه وارد به نوعی شاکی است.به گزارش رادنیوز، طرف مدعی بود که علی پروین به خاطرپوشیدن شماره 7 شاکی نیست بلکه آنچه ناراحتی او را به دنبال داشته تماس تلفنی دیرهنگام علی اکبرطاهری بوده است.گویا پروین معتقد است که آقایان اول با سروش رفیعی قرارداد بستند و پیراهن شماره 7 را هم به او بخشیدند و دست آخربرای خالی نبودن عریضه با او تماس گرفته اند.

کد خبر:9408

     
آی اسپورت
2017-01-11 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر