فهرست
مبعلی به استقلالی ها: خودتان رضایت‌نامه بگیرید
مبعلی به استقلالی ها: خودتان رضایت‌نامه بگیرید

مبعلی به استقلالی ها: خودتان رضایت‌نامه بگیرید

آی اسپورت- ایمان مبعلی، یکی از 3 بازیکنی است که منصوریان نامش را در لیست استقلال برای نقل و انتقالات نیم فصل نوشته است. هافبک همه کاره نفت که سابقه بازی زیرنظر منصوریان را دارد و کاملا مورد تایید اوست. مبعلی در ابتدای فصل هم جزو مردانی بود که منصوریان به دنبال جذب شان بود ولی بعد از استقلالی شدن بختیار رحمانی، منصوریان تصمیم گرفت مبعلی آبی پوش نشود و از جذب او منصرف شد.

رحمانی در نیم فصل اول اصلا موفق نبود و حتی نتوانست گوشه ای از آنچه در تمرین های دور جدید استقلال انجام می دهد را به نمایش بگذارد. به همین دلیل، منصوریان دوباره برای جذب مبعلی اظهار تمایل کرد و به همین دلیل نامه ای رسمی برای جذب این بازیکن به باشگاه نفت ارسال شد.

خود مبعلی تمایل زیادی برای حضور در استقلال دارد. او تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفته و به همین دلیل علاقه زیادی دارد با پیراهن استقلال بازنشسته شود. به همین دلیل، مبعلی چند باری با دایی حرف زد تا با جلب رضایت سرمربی، موجبات صادر شدن رضایتنامه اش را فراهم کند. دایی اما هر بار جوابی مشابه به مبعلی داده و گفته به هیچ عنوان راضی به جدایی او نیست ولی درنهایت بهتر است خود مبعلی برای آینده اش تصمیم بگیرد.

دیشب، آخرین تماس بین مبعلی و منصوریان برقرار شد و بازیکن نفت، آب پاکی را روی دست سرمربی و استقلالی ها ریخت. مبعلی به منصوریان گفته دایی راضی به جدایی اش نیست و او نیز دیگر برای گرفتن رضایتنامه اصرار نمی کند. مبعلی گفته اگر استقلالی ها به دنبالش هستند، خودشان باید با مدیران نفت صحبت کرده و رضایت آنها را بگیرند.

بدین ترتیب احتمال استقلالی شدن مبعلی در نیم فصل بسیار پایین است هرچند زمزمه حضور او، تاثیر عجیبی روی بختیار رحمانی گذاشته. شماره 7 را باید آماده ترین استقلال تمرینات این چند روز اخیر لقب داد.

۹    
آی اسپورت
2017-01-01 19:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر