فهرست
اتفاق عجیب؛ قلی‌زاده برای شارلوا بازی کرد
اتفاق عجیب؛ قلی‌زاده برای شارلوا بازی کرد

اتفاق عجیب؛ قلی‌زاده برای شارلوا بازی کرد

آی اسپورت - علی قلی‌زاده بعد از آنکه تبدیل به مهره ثابت و موثر تیم شارلروا بلژیک تبدیل شد و برای این تیم یک گل زد و چهار پاس گل داد، در هفته هجدهم ژوپیر لیگ که مقابل اندرلخت در ترکیب حضور داشت، در دقیقه ۵۱ آسیب دید و دو دقیقه بعد از بازی تعویض شد تا به همین دلیل حدود یک ماه از میادین دور شود.

این ستاره ایرانی که بیست و چهارمین بازیکن کارلوس کی‌روش بود، در نهایت به دلیل مصدومیت در فهرست نهایی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا قرار نگرفت و این اتفاق در حالی رخ داد که عنوان شد او با آسیب دیدگی مواجه است، اما در واقع این بازیکن درست یک شب قبل از دومین دیدار تیم ایران در جام ملت‌ها برابر ویتنام، شرایط بازی را پیدا کرد و برای شارلروا به میدان رفت تا نشان دهد در شرایط خوب بدنی قرار دارد.

تیم شارلروا بلژیک که از روز دوشنبه اردوی نیم‌فصل را در والنسیا اسپانیا برپا کرده، از ساعت ۱۸ امروز در در کمپ تمرینی اولیوا نووا، نخستین دیدار تدارکاتی آماده‌سازی خود را برابر سنت پائولی، تیم سوم جدول بوندس لیگا ۲ آلمان برگزار کرد و به پیروزی ۳ بر ۲ رسید.

علی قلی‌زاده، ستاره ایرانی شارلروا که آخرین بار روز یکشنبه، هجدهم آذرماه برای تیمش مقابل اندرلخت به میدان رفته و چهار شب قبل به اردوی تیمش در والنسیا اسپانیا اضافه شده بود، در دیدار امروز شارلروا برابر سنت پائولی آلمان از ابتدا در ترکیب تیمش حضور داشت.

۶ ۲  
آی اسپورت
2019-01-12 01:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
علیرضا
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۰۸:۳۰
این نافی حذف او از جام ملت ها به دلیل مصدومیت نیست چرا که ریسک استفاده از او که به تازگی از مصدومیت رهایی یافته و ممکن است با یک مصدومیت و حذف نام یک بازیکن از فهرست 23 نفره در تورنمنت یک ماهه تیم ملی که برخلاف لیگ باشگاهی جای جبران نداره اوضاع تیم ملی رو تحت الشعاع قرار بده. ضمن اینکه به نظر میرسه سایر هافبک هامون هم آماده هستند و از این بابت نگرانی جدی نیست.
۱
....
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۸:۰۲
تنوئغنئون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر