فهرست
گزارش ویژه؛ برترین و بدترین‌های ال‌کلاسیکو
گزارش ویژه؛ برترین و بدترین‌های ال‌کلاسیکو

گزارش ویژه؛ برترین و بدترین‌های ال‌کلاسیکو

آی اسپورت - مارك آندره تراشتگن در بازی ال‌كلاسیكو خوش درخشید و كریم بن‌زما و زین‌الدین زیدان نتوانستند نمره مطلوبی از فوتبال‌دوستان بگیرند. با اتمام این بازی، روزنامه آس در یك نظرسنجی نظر كاربران را در مورد عملكرد بازیكنان، داورهای بازی و سرمربیان دو تیم جویا شد. این نظرسنجی در والورافوتبال، با دادن نمره بین صفر تا 10 به افراد در دسترس كاربران قرار گرفت تا آنها بتوانند بهترین‌ها و بدترین‌های ال‌كلاسیكو را مشخص كنند. در مجموع حدوداً 3200 كاربر در این نظرسنجی شركت كرده و به 90 هزار آیتم رأی دادند و این نتیجه بررسی این آراست:

تراشتگن بهترین و بن‌زما بدترین

تراشتگن با كسب نمره 9/09 بهترین بازیكن ال‌كلاسیكو لقب گرفت. او با مهارهای فوق‌‌العاده برای تیمش به ویژه شوت تماشایی كریس وقتی بازی صفر- صفر بود، توانست نمره قابل قبولی كسب كند. اگر تراشتگن بهترین نمره را گرفت، بن‌زما جایزه ضعیف‌ترین بازیكن را مال خود كرد. او با 4/34 امتیاز، تنها بازیكن این دیدار است كه نتوانست از كاربران نمره قبولی بگیرد و بدترین نمره ممكن را كسب كرد. او در جریان بازی یك ضربه سر به تیرك زد و باعث ناامیدی هواداران بود و هنگامی كه زیدان تصمیم به تعویضش گرفت هم در میان سوت‌های انتقادی هواداران زمین را ترك كرد.

نمره نه چندان خوب برای زیدان

برنامه‌های زیزو برای تیمش در این بازی و تصمیمش برای نیمكت‌نشین كردن ایسكو و به میدان فرستادن كواچیچ در تركیب اصلی اصلاً به مذاق كاربران خوش نیامد و همین باعث شد تا او نمره ضعیف 4/79 را از كاربران بگیرد. انتخاب‌های او با انتقادات تندی همراه شد ولی زیدان در كنفرانس خبری بعد از بازی هم اعلام كرد از تصمیماتش پشیمان نیست. در آن سوی میدان والورده نمره بالایی از كاربران گرفت. فوتبال تیمش شاید تماشایی نبود ولی نتیجه‌بخش بود و او توانست از كاربران نمره 42/8 بگیرد.

كیلور ناواس بهترین مهره رئال

طبق انتخاب كاربران شركت‌كننده در این نظرسنجی، كیلور ناواس بهترین بازیكن رئال در این بازی بود و نمره 7/72 گرفت. اگر او در درون دروازه تیمش نبود، شاید رئال خیلی بیشتر از 3 گل می‌خورد. او در دقیقه 28 بازی شوت پائولینیو را مهار كرد و به تیمش قدرت داد. بعد از او، مودریچ، سلطان رئال در نیمه اول بازی با كسب نمره 7/13 و بیل كه در دقیقه 71 وارد زمین شد با نمره 6/12 دیگر بازیكنان خوب تیم مادریدی به انتخاب كاربران بودند ولی هیچ یك از شاگردان زیدان نتوانستند از كاربران نمره‌ای بالاتر از 8 بگیرند.

مسی دومین بازیكن عالی بارسا

تراشتگن با نمره 9/09 شاگرد اول بارسا در بازی برنابئو بود و بعد از او مسی با 8/79 امتیاز در رده دوم قرار گرفت. سومین بازیكن بارسا كه نمره بالایی گرفت، پیكه بود كه نمره 8/26 مقابل نامش ثبت شد و عملكرد خوبی در خط دفاعی تیم كاتالان داشت.

باخت كریس به مسی

در رأی‌گیری كاربران، كریس نمره 5/49 را كسب كرد و یازدهمین بازیكن تیمش از حیث درخشش در بازی بود. او شوتی تماشایی را به سمت دروازه بارسا زد كه توسط تراشتگن مهار شد.

نمره قبولی برای رئال‌؛ نمره عالی برای بارسا

بازیكنان رئال روی هم رفته توانستند نمره قبولی را از كاربران بگیرند و نمره كلی‌شان 5/45 بود ولی بارسا توانست به لطف نمرات بالای مسی و تراشتگن نمره 7/78 را از كاربران بگیرد. ضعیف‌ترین بازیكن بارسا در نظرسنجی كاربران، آندره گومز با نمره 22/5 بود.

 

خبر ورزشی

 

 

۶    
آی اسپورت
2017-12-25 11:58:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر