فهرست
باز هم حسینی؛ ستاره ذوب پرسپولیسی می‌شود؟
باز هم حسینی؛ ستاره ذوب پرسپولیسی می‌شود؟

باز هم حسینی؛ ستاره ذوب پرسپولیسی می‌شود؟

آی اسپورت - محمدرضا حسینی، هافبک ۲۹ ساله تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان که سابقه بازی در فجرسپاسی شیراز را دارد، در چند سال گذشته عملکرد خوبی داشته و سرخابی‌های پایتخت همیشه در صدد جذب او بوده اند، اما هیچ گاه این اتفاق رخ نداد. او در ابتدای فصل عملکرد خوبی از خود به جای نگذاشت، اما هفته به هفته بهتر و به ستاره تیمش تبدیل شد. برانکو ایوانکوویچ همیشه به دنبال جذب این بازیکن بود، اما مدیران ذوب آهن با این انتقال موافق نبودند و حتی پیشنهاد معاوضه با منشا را قبول نکردند، اما شایعه شده ستاره ذوب آهن در پایان فصل پرسپولیسی می‌شود.

در نیم فصل لیگ هجدهم و با قرار گرفتن گادوین منشا در فهرست فروش پرسپولیس تیم‌های زیادی خواهان جذب این بازیکن شدند که باشگاه ذوب‌آهن نیز یکی از این تیم‌ها بود و مسئولان باشگاه پرسپولیس در همان موقع نیز برانکو را در جریان پیشنهاد ذوب‌آهن برای جذب منشا قرار دادند و سرمربی سرخپوشان پیشنهاد معاوضه مهاجم نیجریه‌ای تیمش با محمدرضا حسینی را داد که علیرضا منصوریان قبول نکرد و سرانجام او استقلالی شد.

شنیده می‌شود او به پرسپولیس هم علاقه‌مند است، اما تنها مشکلی که ممکن است رخ دهد، حضور پرشمار بازیکنان با تکنیک مانند مهدی ترابی، سروش رفیعی، بشار رسن، امید عالیشاه، سیامک نعمتی و ... است که به نظر می‌رسد برخی‌ها دیگر در فهرست برانکو جایی ندارند و به همین دلیل سرمربی کروات سرخپوشان تلاش می‌کند تا بازیکنانی را جایگزین آن‌ها کند. پرسپولیسی‌ها در گذشته نیز در صدد جذب این بازیکن بودند که انتقال به او تیم سرخپوش پایتخت عملی نشد.

۳۰ ۶  
آی اسپورت
2019-04-21 21:51:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
پرسپولیسی ام
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۰۰
فردا منتظر پیشنهاد نجومی استقلال تهران باشد
امید از تفت
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۰۶
بازیکن 29 ساله به درد تیم نمیخوره. بعد هم به پایان فصل که نزدیک میشه، بهترین کار برای بازارگرمی چسبیدن به پرسپولیس است. پرسپولیس یه مهاجم میخواد و یه دفاع چپ. والسلام.
فرهاد
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۱۷
حالا برای حسینی نقشه گرفتید ؟ برانکو مامورتان کرده ؟ کور خوندی حسینی به پرسپولیس علاقه ندارد و اخر فصل هم سپاهانی میشود نیم فصل مشکل رضایت نامه نبود سپاهانی بود. راستی یادتونه چه لایی قشنگی انداخت لا پای دفاع سوراخ تیمتان؟
۴
Asqar
يكشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۲۲:۳۲
همه میدانند که حسینی استقلالی هستش
۶ ۲
همشهری حسینی هستم
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۰۸
مدرسه ایزدی نورآباد درس خوانده
مذهبی و همیشه با زبان روزه فوتبال بازی می کرد
هروقت میاد نورآباد میره هیات فاطمیون و مداحی هم می کنه
تمایلش به پرسپولیس تا جایی که می دانم...
۷
.
دوشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۰:۳۷
این کیسه کش رو خخخخ
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر