فهرست
پاسخ جویباری به خطیر: در حد مناظره نیستی!
پاسخ جویباری به خطیر: در حد مناظره نیستی!

پاسخ جویباری به خطیر: در حد مناظره نیستی!

آی اسپورت - علی نظری جویباری معاون اسبق باشگاه استقلال تهران که از سوی علی خطیر معاون مستعفی این مجموعه به مناظره دعوت شده بود انتقادات تازه‌ای را از وی مطرح کرد. او گفت: «کسی که سر و ته ورودش به فوتبال 6 ماه نشده همه رو به چالش کشیده و به مناظره دعوت کرده است.ایشان در فدراسیون فوتبال دو ماه بیشتر دوام نیاورد و در استقلال هم با علیرضا حقیقی درگیر شد و با مدیران اسبق درگیر شد و ...اینها نشان می دهد که می خواهد خیلی زود خودش را مطرح کند. کسانی که سالهای سال در فوتبال بودند این گونه با دیگران درگیر نمی شوند. او در حدی نیست که من را به مناظره دعوت کند. برود با کسانی مناظره کند که مثل خودش سابقه شان در فوتبال 6 ماه باشد. ممکن است من ده کلمه فوتبالی حرف بزنم و ایشان اطلاعاتی درباره آن نداشته باشد. ایشان می خواهد با مناظره خودش را مطرح کند و ما نباید این پوئن را به او بدهیم.»

نظری جویباری درباره اتهامات خطیر به او گفت: «من نیم فصل دوم دوره آقای افشارزاده استعفا دادم و تا مدتها کسی خبر نداشت و حتی خبرنگاران تماس می گرفتند و من می گفتم دیگر مسئولیتی ندارم اما ایشان استعفا داده و هنوز صحبت می کند. به نظرم ایشان استعفا نداده و اخراج شده است. به او گفته اند شما به درد این کار نمی خوری با 15، 16 نفر دعوا کرده ای. کسی که استعفا می دهد بی سر و صدا می رود. ایشان استعفا داد و رفت از آقای شفر انتقاد کرد و از آقای فتحی و آقای وزیر تعریف کرد. خب شما برای چه استعفا دادی؟ اگر در استقلال بودی و به ما حمله می کردی که بردش خیلی بیشتر بود. ما سالها در استقلال بودیم و طلبکار نیستیم. آقای خطیر ما نباید دست از سر استقلال برداریم شما باید اینکار را بکنید. شما از استقلال چه می خواهید؛ اصلا از فوتبال چه می خواهید؟ سابقه فوتبالی و کارنامه ات چیست؟ امسال 17 بازیکن را از دست دادید. به همه گفتید قرارداد پاتوسی 1 سال و نیم است و سر 6 ماه از استقلال رفت. گفتید پاتوسی با شفر مشکل دارد اما الان این بازیکن با شفر تمرین می کند. می گویید  آقای افتخاری بلد نبود با تیام قرارببندد ولی باز هم خدا پدر آقای افتخاری را بیامرزد که باعث شد استقلال از رفتن تیام 400 هزار دلار سود ببرد ولی پاتوسی بدون دادن یک ریال به استقلال رفت. شما اگر مدیر بودید این همه ضرر به استقلال نمی رسید. خود آقای ملکی رییس سابق هیات مدیره استقلال گفته ما 10 میلیارد ضرر و زیان بابت گرو و نویمایر دادیم. والله کل هزینه ما 20 میلیارد نمی شد و قهرمانی هم می آوردیم. این همه خرج کردید و یک جام هم نیاوردیم.»

جویباری درباره قراداد 200میلیونی خطیر با استقلال هم گفت: «شما آمدی قرارداد 200 میلیونی با استقلال بستی. رییس جمهوری این مملکت 12 میلیون حقوق می گیرد. بروند مالی باشگاه ببینند من چقدر طلبکارم. آیا شکایتی کرده ام؟ شما سر موضوع سوپر جام مردم را سر کار گذاشتید. با بیزینس کلاس می روید سوئیس ، دوبی و امارات. شما در خانه چه کسی نشسته اید؟»

۳ ۱  
آی اسپورت
2019-07-31 23:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
مهدی
پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۱۶
وای به حال استقلال و این همه طرفدار و پول بیت المال. اینها هیچ کدام دلسوز استقلال نیستند همه ادعای مدیریت دارند اما بی سواد. وای بر کسانی که پاي اینها را به استقلال باز کرد. اجنبی وجدانش بیشتر از اینهاست...
تورو بخدا دست از سر استقلال بردارید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر