فهرست
آب پاکی وزارت روی دست تراکتور: فدراسیون!
آب پاکی وزارت روی دست تراکتور: فدراسیون!

آب پاکی وزارت روی دست تراکتور: فدراسیون!

آی‌اسپورت- بعد از بیانیه‌های مختلفی که از طرف باشگاه تراکتورسازی منتشر شد و شامل اعتراض به برنامه‌ریزی سازمان لیگ و داوری‌ها در نیم فصل دوم بود؛ آجرلو -مدیرعامل باشگاه تبریزی- مستقیما به وزیر ورزش نامه نوشت و در آن درباره داوری بازی با ماشین‌سازی، برنامه‌ریزی لیگ و صحبت‌های عابدینی توضیحاتی را به سلطانی‌فر ارائه داد و از او درخواست کرد که شخصا برای اصلاح برخی اتفاقات وارد شود. حالا بعد از چند روز، داورزنی -معاون ورزش قهرمانی وزیر- نسبت به این نامه واکنش نشان داده است. داورزنی گفت: فدراسیون فوتبال این موضوع را دنبال می‌کند و اگر لازم باشد وزارت ورزش ورود خواهد کرد اما طبیعتا متولی این مسائل فدراسیون فوتبال است و این ارگان تدبیر لازم را انجام می‌دهد. هرجا هم که نیاز باشد کمک خواهیم کرد.

به عبارتی وزارت ورزش مسئله را در چارچوب ورود وزیر ندیده و تراکتورسازی را به مذاکره با فدراسیون فوتبال دعوت کرده است. آن هم در حالی که تنش بین فدراسیون تاج و مدیرعامل تراکتورسازی که رقیب یکدیگر در انتخابات ریاست فدراسیون هم بودند بالا گرفته و عملا آجرلو، تاج و عابدینی را رقیب اصلی خود در مسیر قهرمانی تراکتور می‌داند، نه پرسپولیس و طاهری را. در این بین عابدینی با مصاحبه‌های تنش‌زا نقش اصلی را در این ماجرا داشته است. او که مسئول سازمان اقتصادی فدراسیون فوتبال است، بعد از مصاحبه درباره قهرمانی پرسپولیس، در مصاحبه‌ای جدید ادعا کرده بود آجرلو می‌خواهد انتقام شکست در انتخابات را از تاج بگیرد.

گویا در فدراسیون فوتبال ایران کسی برای آرامش در این ورزش هیجان‌انگیز قدمی برنمی‌دارد. التهاب در فوتبال ایران بالا گرفته و بعد از تنش بین کی‌روش و برانکو، حالا از مسائل داوری تا تنش بین تراکتور و پرسپولیس روزهای پرفشاری را برای فوتبال ایران رقم زده است.

۱۰ ۷  
آی اسپورت
2017-01-30 23:39:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۷ نظر
تراختور تیمی که تاچندسال پیش لیگ یک بود
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۰
تا وقتی که میبرن اعتراض ندارن ولی خدا کنه ببازن یا مساوی بگیرن؛تراکتوری ها توهم دارن.نمیدونم چرا فکر میکنن بزرگن؟؟؟؟ آخه تیمی که هنوز حضورش تو لیگ برتر دو رقمی نشده دیگه این حرفارو نداره! صبا بیشتر از اینا تو لیگ بوده.اصلا چرا درباره این صحبت نمیکنن که چطور میشه بین ۱۶ تیم لیگ فقط تراکتور میتونه مفتی بازیکن سرباز بگیره؟؟؟؟یه نفر به سوال من جواب بده لطفا
حامد
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۰۰
دوست عزیز تراختور تیم محبوب چند میلیون نفره، و این مهمه، ضمنا تراختور تیمیه که از سال 90 یعنی دهه اخیر بیشترین حضور تو جام باشگاههای آسیا رو داشته و در دهه اخیر بیشترین امتیاز رو کسب کرده
۶
میثم
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۰۷
از نظر دادنت میزان اطلاعاتی که داری مشخصه. لیگ برتر از سال 80 شروع شد که سال اولش ترکتورسازی رفت لیگ یک و بعد از هشت سال دوباره برگشت. قبل از لیگ برتر هم تراکتورسازی تو سطح اول لیگ فوتبال حضور داشت. شما که از صبا صحبت میکنی و دم از سابقه میزنی میدونی تراکتورسازی سال چند تاسیس شده؟52 سال پیش که لیگی به نام تخت جمشید هم بود. در ثانی دفاع کردن از حق یک تیم نباید امثالی مثل شمارو ناراحت کنه. اینم بدون 70 درصد سهام تراکتورسازی واسه سپاه پاسدارانه. یه تیمه نظامیه.متوجهی؟؟؟؟ یکم عجولانه نظر نده خواهشا. بزرگی را هم خواهشا شما تفسیر نکن دیگه
۱
Bande xoda
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۲:۲۳
داداشیم کل این لیگ چند وقته دو رقمی شده؟؟؟!!!
کوچیک اونیه که ندونسته فقط حرف میزنه!!!
۱
حمید
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۳۵
فکر کنم مسئولین فدراسیون یه ضرب المثل دارن که فقط و فقط مخصوص خودشونه و اونم اینه:
آدم گره ای رو که با دندون میشه باز کرد با دست باز نمیکنه!!
۳
آرش
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۰:۰۵
یک سوال از دوستان تراکتوری دارم:
فرض کنید پنالتی گل میشد. بعد اگر ما می گفتیم: ((3 امتیاز بازی ای که باید مساوی میشد رو با یک پنالتی غلط دادن به تراکتور، حتماً دستهایی پشت پرده در کار هستند))، در اونصورت شما به ما چی می گفتید؟
متشکر از دوستانی که توهین نمی کنند
۳ ۱
بهرام
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۰۶
ببینید دوست عزیز شما اگر بازی را میدیدید داور بازی را بسیار خراب کرد. اول اینکه سه بازیکن مهم تیم راا محروم کرد. یعنی کیانی و خالد شفیعی( عملا دفاع تیم و مرکز تیم در بازی مقابل پرسپولیس مختل شد) آن هم اخطار هایی که کاملا اشتباه و بچه گانه بود چون خطایی صورت نگرفته بود و با یک اعتراض کوچک کارت زرد داده و به راحتی کیانی محروم شد و باعث عصبانیت این بازیکن و دریافت کارت قرمز شد). مهدی شریفی هم که دو کارته بود هم از بازی محروم شد. تنها بازیکن دو کارته ای ک جان سالم ب در برد محمد نوری بود. اگر بازی های تراکتور را دیده باشید این تیم اکثرا از دقایق 70 به بعد کم کم شروع به حملات همه جانبه میکنه و از دقایق 80 به بعد گل میزند. نمونه این بازی ها زیاد است از جمله بازیی مثل ذوب آهن. در واقع داور بازی را خراب کرد.
کلا امثال داور ها پر اشتباه بوده اند. و بسیاری از بازی ها را داور ها رقم زده اند.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر