فهرست
فقط یک دلیل بیاور؛ شما مقصری آقای برانکو!
فقط یک دلیل بیاور؛ شما مقصری آقای برانکو!

فقط یک دلیل بیاور؛ شما مقصری آقای برانکو!

آی اسپورت - علی کریمی گفته بدیهی‌ترین کار مدیران پرسپولیس باید تمدید قرارداد برانکو باشد و یکی دیگر از پیشکسوتان باشگاه هم نوشته: «فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه برانکو باید جدا شود.» اتفاقا سوال خوبی است؛ اما نه برای کسی که هنوز نمی‌داند ایران «سرزمین اتفاقات بی‌دلیل» است. فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه عادل فردوسی‌پور را اوت کرده‌اند و حتی میکروفون‌های گزارش فوتبال را هم به نامادری‌های خواب‌آلود یا عربده‌جو سپرده‌اند. فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه یک نفر در این کشور دو باشگاه لیگ برتری دارد و چپ و راست بازیکن از این جیب به آن جیب می‌کند. فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه دولت از تملک پرسپولیس و استقلال بیرون نمی‌کشد و حتی اسپانسر شورت آنها را هم شبیه هم می‌گیرد؛ مبادا مردم صاحب تیم‌های خودشان شوند و هر کدام به اندازه پتانسیل و شایستگی‌شان پول در بیاورند. اصلا از اینها بالاتر؛ فقط یک دلیل بیاورید برای اینکه شب می‌خوابید و صبح قیمت تن ماهی را دو برابر می‌بینید یا پوشک و دستمال کاغذی را اصلا نمی‌بینید. یک دلیل بیاورید برای اینکه یک متهم پنج سال تمام «ب.ز» باقی می‌ماند، اما خبرنگار تلویزیون با یک متهم دیگر بغل به بغل مصاحبه می‌گیرد و فشنگ‌های تفنگش را می‌شمرد. اینجا خیلی چیزها دلیل نمی‌خواهد و نماندن برانکو هم یکی از آنهاست. دلیل می‌خواهی؟ بفرما سوییس زندگی کن!

البته آخر آخرش مشکل از خود برانکو است که پولش را می‌خواهد و این برای ما زیاد است. اشکال از اوست که باشگاه‌های ایرانی عرضه ندارند حق پخش تلویزیونی را بگیرند و همیشه مفلس و نالان‌اند. اشکال از برانکو است که قهرمانی در لیگ هزار میلیارد تومانی ایران «صفر ریال» جایزه دارد و به قهرمان سه دوره متوالی‌اش تشتک حلبی هم نمی‌دهند. اشکال از برانکو است که اولی هوینس 67 ساله مثل شیر در بایرن‌مونیخ ریاست می‌کند، اما هر کدام از مدیران پرسپولیس که راه و چاه را یاد می‌گیرند، بلافاصله به جرم بازنشستگی عزل می‌شوند. اشکال از برانکو است که قیمت دلار ناگهان چهار برابر می‌شود و ارزش پس‌انداز هر ایرانی به یک‌چهارم کاهش می‌یابد. اشکال از برانکو است که یک مدیر دولتی از ناجا به پرسپولیس می‌آید، به اندازه بودجه سه سال باشگاه برای مانوئل ژوزه طلب ارزی به ارث می‌گذارد و بعد به ستاد کل نیروهای مسلح برمی‌گردد. اصلا اشکال از برانکو است که نمی‌فهمد لبخندها در ایران تاریخ انقضا دارند؛ مگر نمی‌دانی ما ملت اندوه و اعتراضیم؟ آبادی تو، هارمونی خرابی‌های‌مان را به هم ریخته رفیق!

۶۸ ۱۵  
آی اسپورت
2019-06-09 00:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۵ نظر
امیرعباس
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۲۴
ها ماشالله بهروش بدو ببینم تو میتونی رکودشو بزنی پسر ما که بهت ایمان داریم#رکورد پاچه خواری از پروفسور :-) :-) :-) :-)
وحید
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۳۳
آقا برانکو من بعنوان طرفدار تراکتور از شما خواهش میکنم تمدید کنین و بیخیال پولتون شین.چون این آیپولیس داره خیلی اذیت میشه
.
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۲۹
تو نرو تو پیج الاهلی گریه کن خواهش کردن پیشکش
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۴۳
مظلومیت و تفاوت پرسپولیس فقط اینجا که شفر برای پول سال آیندش از کیسه شکایت کرده ولی برانکوی محجوب و قهرمان ما خواهان طلب سال قبلشه!!
هیشکی به این مورد اشاره نمیکنه که چطور کیسه تونسته دستمزد برابر با برانکوی شفر رو کامل پرداخت کنه ولی پرسپولیس نه! همه ذهنا رفته رو تمدید در صورتی که اصل قضیه طلب ۱۱ ماه پیش برانکو هست نه پول سال های آینده!!
پرسپولیس مظلوم ما رو رها نمیکنن سیاسیون ذات خراب.
#استقلال_آزادی_جمهوری_اسلامی
سلام
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۱۲
یادم میاد برای کی روش وقتی پولشو میخاست، کلی بد و بیراه نوشتی، ولی الان داری یه شاهنامه جدید برا برانکو مینویسی
۴
مدرسان پژوهش
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۳۷
اینکه چند نفر بلند شن برن جلوی وزارت بعید میدونم کاری رو پیش ببره. باید کاری کنیک که چرت حضرات پاره بشه. اگر فقط ده میلیون از هواداران نفری هزار تومان واریز کنن طلب برانکو صاف میشه. قطعا این راه خیلی مضحکه ولی واسه نشون دادن عشقمون، واسه ادامه پیدا کردن این خواب شیرین، این رویای شیرین قهرمانی های چندباره و واسه اینکه برای چند لحظه از هجمه اخبار بد جامعه مون فاصله بگیریم. پرسپولیس توی این سالهای اخیر مثل یک قرص، ضربان قلبمونو برای حتی لحظه ای میبرد بالا و یک مسکن شیرین برامون بود. این مسکن برای هوادارا ارزشمنده. برای یکبار هم که شده اتحادمونو نشون بدیم. یک کار اساسی انجام بدید .
۴
کنت دراکولا
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۳۸
اینجا هر چی خرتر باشی(مثل ترتر )هرچی وحشی تر باشی(مثل شله زرد)هرچی دزد و هوچی گر باشی(مثل کیسه)کارت رو به راه میشه چون اینجا ایران هست البته چهل سال هست اینجوری شده مملکتی هست که مردمش تو بدبختی زندگی میکنن و رهبرش میاد میگه اقتصاد مقاومتی!!ااصلا اقتصادی مونده!!اینجا مملکتی هست که برای یه زن سوریه ای اجازه هست بره استادیوم و ازادانه و بی حجاب تیم ملیش رو تشویق کنه ولی یه خانم ایرانی باید این ارزو اش رو به گور ببره!!!!بخدا باید گریه کرد باید مرد وقتی میبینیم زن سوری راحت میره استادیوم و خانم ایرانی باید از این غصه دق کنه.ماجرای برانکو هم از این قاعده مستثنی نیست جایی که پرسپولیس ویران رو تبدیل به تنها قدرت ایران کرد حالا هرچه رقبای ناجوانمرد و عوضی میخان بگن هر چی میخان زر زر کنن ما تیم اول ایرانیم و حسادت باعث شده تا اینها دق کنن خیلی جالبه مربی احمق و دزد و نادون کیسه حقوق سال گذشته اش رو گرفته و شکایتش برای حقوق سال بعدش هست ولی برانکو حقوق سال قبلش رو میخاد!!تو اسپانسر بیشتر شرکت کردیم یعنی ۱/۵ برابر کیسه بیشتر در امد داریم حتی مسعولین اسپانسر وقتی میخاستیم جدا بشیم قبول نکرد گفت اگه پرسپولیس بره ضرر ده میشه یعنی کیسه از صدقه سری ما داره پول میگیره دو فصل پشت سرهم جز چهارتیم اسیا شدیم یعنی در امد میلیون دلاری یه سال به فینال رفتیم یعنی دومیلیون دلار درامد زایی کردیم دو پنجره بازیکن نگرفتیم ولی رقیب هشت هشت تا خارجی میگرفت و دیپورت میکرد بازیکن با سفارش وزیر گرفتن با دو میلیارد هزینه و مدیرتیم بازیکنی که میخاستیم پیشنهاد مارو با اب نبات چوبی مقایسه کرد ولی کیسه ...این همه درامد ما داریم ولی رقبب خرج میکنه الان مربی مارو میخان بیرون کنن چون میدونن مادامی که باشه قهرمان میشیم تا صدای عرعر این حروم زاده های صدپدر رو بخابونن حالا هر چه میخای حرف مفت بزنین که وزیر مارو قهرمان کرد اخه دیوسها تو اسیا کی از ما حمایت کرد با پنجره ی بسته در حالی که دو روز داشتین گل میخوردین!!تو اسیا کی از ما حمایت کرد در حالی که تو تهران گزارش گر عرب براتون کری میخوند و باهاتون بای بای میکرد!!حرومزادگی خصلت کیسه کشها و صدپدر بودن برازنده ی شماست.این پولها حروم هست و مطمعن باشین هیچ گوهی نمیخورین .
فرهاد
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۴۶
کی از لنگی پرروتر است سنگ پا قزوین. یکشبه برایشان قانون 50-50 می دهند بیرون 100 درصد ورزشگاه را بهشون در فینال می دهند. هر اوباشگری بکنند محروم نمی شوند. حریفانش را 9 نفره می کنند. هر بازی را به یک شکل برایشان در می اورند بعد می گویند کی از ما حمایت کرد. عجب پرروهایی هستند این جماعت لنگی
۱
اوشاق
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۲
ترتریها باید جمع بشن و خواهر و مادرشون رو به نمایش بزارن هر کی خوشگل تر و سفیدتر بود بازیکنها ی ترتر اماده بشن برای لیس زدن.دخترهای سفید تبریزی به درد خوردن و لیس زدن میخورن من حاضرم برم بازیکن ترتر بشم و روزی یدونه دخترسفیدتبریزی رو لیس بزنم.
۵
نیما
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۲:۲۴
بهروش کیرم تو کوس مامانت مادر جنده
۲
Salar
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۳:۱۸
همین شماها زمانی که کیروشه پولش رو خواست چه شر و ورهایی که ننوشتین. خب بالاخره ناهار چرب و چیلی بی تاثیر نیست
۳
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۳۶
اقلی تاسی به برانکو پدر واقعی خودتان توهین نکنین
...
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۰۷:۴۳
فقط زیادی زرزر میکنه بخصوص در مورد تیم ملی
فرهاد
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۴۳
پا چه خوار و کاسه لیس برانکو وارد می شود بهروش برانگوهپرست.
۱
فرهاد
يكشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۴۳
پا چه خوار و کاسه لیس برانکو وارد می شود بهروش برانگوهپرست.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر