فهرست

۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۹

خب این معلوم بود که به واسطه عنادی که از وزیر ورزش تا دم دستی‌ترین نهادهای فدراسیون با استقلال دارند خیلی دوست نداشته باشند از این مجموعه کسی حرفی بزند. این ماجرای "بچه شهرستانی" و گاف حسن زاده هم یک سوتی ساده است که در قالب سلسله حملات یقه سفیدها به باشگاه استقلال اتفاق افتاده.
آی اسپورت
2019-03-04 21:19:46
نظر دهید

۲۷ نظر
محمد
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۵۹
ای خاک تو سر متوهم و نطفه خرابتون بشه.واقعا همه با شما مشکل دارن؟وزیر با شما مشکل داره؟خدایی یکیتون بیاد بگه این پولهارو شما از کجا میارین در حالی که در امد ما دو برابر شماست ولی خرج شما دو برابر ما؟مثل احمقها نیاین بگین به خاطره جام جهانی که سهم شما چهار بود تو جام جهانی و ما ۳/۵ .حالا بحث شهرستانی رو کردن پیراهن عثمان تا مثل همیشه امتیاز بگیرن.بترسین از روزی که این دو تیم رو واگذار کنن که اون روز کاسه ی چه کنم چه کنم به دست میگیرین.حداقل ادم نا سپاسی نباشین حداقل از وزیر تشکر کنین تا خدا نزنه کمرتون.یکی میشه علی مهریزی که اینطور مینویسه و یکی هم میشه بهروش که اونطور راجع به وزیر و شرایط مادرید و بارسا و وزیر مینویسه.واقعا فرق هست بین کیسه و پرسپولیس.لعنت به دو اسطوره ی مافنگی کیسه حجازی تریاکی و منصور دماغ شیره ای که توله سگهایی مثل شمارو پس انداختن.کیسه یعنی حجازی مافنگی کیسه یعنی منصور شیره ای که به خاطره مصرف مواد جفتشون سقط شدن.
!!!
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۲۹
به مامیت بگو اینقدر پیاز نخوره خفه شدیم
۵
سهام
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۳۶
چرا نمیتونی مودبانه مخالفت کنی با یه توئیت؟؟؟
۷
رضا
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۴۸
با حجم خریت امثال اینا میشه مشکل گرسنگی رو در سطح جهانی حل کرد. هیچ حرفی نمیشه زد در مقابل این حجم از خریت اگه قرار بود بفهمید تا حالا به اندازه کافی جواب منطقی دریافت کردین. سوتی فقط سخنان گوهر بار شفر که گفت با 100 دلار برات مینویسن شما که با 5 دلار عربی هم میرقصی اصلا نیازی به بحث نداری.
امید
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۰۲
علی مهریزی چی میزنی!!؟ یعنی واقعاً تو فضایی یا داری وانمود میکنی فضایی هستی!!؟ چه عنادی!!؟ منشا جوری به اون بنده خدا با مشت و لگد حمله کرد که احتمال ناقص شدن طرف بود. اگه نگیم بدتر از حرکت خانزاده بود که 4 تا فحش داده بود، کمتر هم نبود و باید حداقل شش ماه محروم بشه. رحمتی علیه رئیس کمیته انضباطی پست گذاشت که خودش حکم محرومیت داره ولی خبری نیست. کولی بازی و هوچی گری کیسه به یه اپیدمی تبدیل شده و مدام امتیاز می گیرند. اتهام می زنند تا جرم خودشون را بپوشونند. خب طبیعی است. تیم حکومتی و فدراسیون ضعیف همینه
محسن
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۵۴
خودت چی میزنی که داری میبینی منشا لگد زده بعد میگی احتمال ناقص شدن طرف بود؟
۴
علیرضا
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
آقای مهریزی عزیز.
در کنار این موضوعی هم که اشاره کرده ای، این مساله رو باید بیشتر دقت کرد که افرادی با مسئولیت های انتصابی پولادین چه طرز فکر کثیفی نسبت به مردم عادی دارند. یک حس قیم مداری و نگاه هرز از بالا به پایین.
این طرز نگاه با بغض های رنگی هم که آمیخته بشه فسادی حقارت بار ایجاد میکنه.
این شخص در خشم کنترل نشده اش لجن زار ذهن بیمارش رو بیرون ریخته و الان هر قدر هم ماست مالی کنه افکار عمومی نخواهد پذیرفت.
این مشتی است نمونه از خروار افراد بیمار ذهنی که در مصدر امور هستند.
۵
aliReza
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۳۵
علی مهریزی وقتی میزنی نیا تویت نکن...انصافن سر ساقیت سلامت خخخ
کیسه ی ۴۷ کروموزومی
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۳۶
واقعا یقه سفید رو خوب اومدی(یه نگاه به همین عکست کنی میفهمی تو هم یقه سفیدی).واقعا استقلال داره چوب حماق شمارو میخوره باشگاه کیسه داره چوب حماقت خبرنگارهای احمقی مثل تو یا همون یقه سفیدها رو میخوره.این حماقت شماها و بستن چشمتون به روی واقعیت باعث فرو رفتن استقلال تو باتلاق خودتون میشه.بعضی موقع ها که نتیجه میگیرین میگم شاید برگردین به قدرت و قوی بشین ولی وقتی حماقت امثال مهریزی و ناصری وووو رو میبینم مطمعن میشم این نتایج مقطعی و زودگذر هستش دقیقا حرفی که حسن روشنتون گفت.تا نفهمین با هوچی گری و کثافت کاری و پشت پرده نمیشه نتیجه گرفت وضعتون انشاا... از این هم بدتر میشه یقه سفید خخ
کیسه
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۲:۵۶
عناد؟بذار دو روز از اظهار فضل اسطوره مدیریتتون بگذره بعد بگو همه با تیم سخیفت عناد دارن
jabi
دوشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۷، ۲۳:۱۱
بازم ساقیتو عوض کردی؟
حمید
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۰:۳۲
ماجرای بچه شهرستانی اصل اونی بود که پرویز برومند وسط بازی با مشت زد تو دهن پایان رافت چون اعتقاد داشت خودش تهرانی و پایان رافت شهرستانیه.
هر چی کثافته از زیر سد خودتون بلند میشه. بقیه سال ها و ده ها بعد بهتون می رسن.
فرمان خان
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۲:۱۹
واقعا این ارکان فوتبال ایران به محض اینکه حرف میزنن خودشونو لو میدن چقدر دشمنی چقدر ظلم به استقلال چقدر کاشتن بذر کینه چقدر جانبداری متحجرانه و متعفن حقیقتا این افراد که حتی در صحبت کردن ساده یومیه هم مشکل دارن چطور مدیر میشن مبنای مدیریت در این کشور چیه؟؟
۹
پرفسور دلالویچ
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۲:۳۰
جالبه لنگیا وکیل مدافع وزیر، فدراسیون، سازمان لیگ و امروز هم حسنزاده هستند! وکیل مدافع بابک زنجانی و دولابی هم هستند. دومبه هم داره امضاء برای بچه محلش دولابی جمع میکنه و دولابی هم دادستان رو تهدید کرده که ۱ میلیون لنگی رو به خیابانها خواهد کشید!! لنگیپور هم طبق معمول برنامه دوشنبه ها با لنگ و باند رسانه ایش تا توونست دلبری کرد. کلا لنگیا ایم چند سال بدی از چشمشون دیدن که از وزیر و حسن زاده بچه تهرون ندیدند. اگر لنگیا از این جرثومه های فساد دفاع نکنند، کی دفاع کنه؟!
ایران
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۴:۰۰
امید خاک تو سرت . میری 4 تا چرت و پرت کانالاتون رو میخونی باورت میشه . اصلا گادوین منشا نزدیک طرف هم نشده . مشت و لگد کجا بود ؟؟؟؟
۴
محمد
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۸:۰۶
یعنی سنگ پای قزوین هم جلوی شما کم اورده دیگه
بابا چقدر شما پرو هستید
یه کم حیا آخه
سالی 100 میلیارد دارن براتون هزینه میکنن بازم میاید چرت میگید ؟
کدوم حکم کمیته انضباطی به ضرر شما بوده که اینجوری میگین ؟
هرچند که قطعا حکم منشا هم مثل اون 2 تا که اشتباها از دستشون استفاده کردن ماست مالی میشه
و بازهم هرچند که خانزاده خارج از کشور این کار رو کرد و 9 ماه محروم شد و شیث و نصرتی هم برای حرکت مشابه 6 ماه محروم شدن
و باز هم خیلی اتفاقی عکس های خصوصی سوشا پخش شد و شبانه محرومش کردن ولی برای امثال رحمتی پخش شد و اتفاقی نیوفتاد
ایمون_زائد
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۸:۳۹
متوهم
به چیه کیسه عناد داشته باشن؟
چی هستین که عناد داشته باشیم بهتون؟؟؟؟؟؟؟
دوباره دوتا بازی رو بردین پرو رو شدین؟ اون داچ علیتونم نیم فصل دوم میبرد چند تا بازی رو. چی شد آخرش؟؟؟؟
2 روز داشت از العین گل میخورد. 6 تا خورد. یادته که؟؟؟؟؟
راستی به چی عناد داشته باشیم؟ جواب بده؟
به اینکه از ترس بازی سوپر جام جمع کردید رفتید ترکیه یا اینکه 4 ساله زیر پرسپولیسین؟؟؟؟؟
آبی دل
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۵۹
تو که فهم و شعورت در همین حد و از مرحله شفا گرفتن گذشتی برا اون تعدادی که پست سراسر توهین و فحشت حتی به مرده رو لایک کردن متاسفم.
خوبه یه انگل بیشعور نالاغی مثل خودت بیاد به هادی نوروزی خدا بیامرز توهین کنه؟
۶
//
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۰۱
چقدر بی ابرو و سلیطه هستین شما کیسه کشا؟
این همه پولی که خرج کیسه مفلوک کردن از کجا داره تامین میشه که وزارت ورزش با کیسه دشمنه؟
مگه فدراسیون به واسطه فشار همین وزارت ورزش قانون خودش رو زیرپا نذاشت؟
تا کی میخوایید با هوچی گری امتیاز بگیرید؟ تا حالا هرچی سروصدا کردین به کجا رسیدین؟
به خدا بدجور تاوان پس میدید.
۷
@
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۰۵
سلسله حملات یقه سفیدها به کیسه خخخخخخخ
خداوکیلی کیسه رو چی فرض کردی؟ یعنی میخوای این تیم مفلوک حکومتی رو تافته جدا بافته بدونی؟ تیمی که 100 میلیارد بودجه اش هست و تو اوج بحران ارز هیچ مشکلی بابت خرید بازیکن خارجی نداره اونم در قیمت های مختلف بهش میگن سوگلی حکومت. دیدی گند حمایت از کیسه بالا زده خواستی با سروصدا بگید کیسه مظلومه خخخخ
۶
...
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۰۵
بعد از کثافتکاری اسطوره دوپینگی و جدیدا الکلی کیسه و ماجرای ر.ب و سکوت مرگبار مهریزی و نادری و ناصری و اشک ریز باید خیلی وقیح باشی که با همچین توییتی برگردی.
کاش یه روز همین وزارت ورزش جیره کیسه رو قطع میکرد تا میفهمیدین هوچی گری چه عاقبتی داره
۶
6
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۲۴
مهریزی ای کاش یه اتفاقی بیفته تا بالاخره نتیجه هوچی گری های مداوم تون رو بدجور ببیند. این وزارت ورزش دیگه باید براتون چیکارکنه؟ هرچند داری فشار رو از روی استقلال برمیداری چون حمایت ها ازش علنی شده ولی تیرت به سنگ میخوره و رسوا میشین
۵
محمد
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۰:۲۸
وقتی خبرنگار تویی!!! الفاتحه برای این فوتبال!! شماها یاد گرفتین برای امتیاز گرفتن در هر صورتی باید هوچی گر بود!! نیازی به توضیح نیست که تیمی بستید و هزینه هایی کردید که تیم های عربی هم تاحالا نکردند!!
۴
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۲:۱۷
هوچی های کینه ای .. درد شما فقط با پماد خوب میشه.. قهرمانیامون داره آتیش میزنه به خرمنتون... آدرس غلط میدی ؟؟ عناد داشته که 8/5 میلیون دلار بازیکن خریدین تو سه سال گذشته.. راستی بگم نمازی زنگ بزنه بگه چطوری وسط فصل بازیکنش رو با سفارش مستقیم قر زدید ؟؟ ببند لطفا بیسواد//.
۴
دی باگر
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۰۰
چی شده به دست و پا افتادین؟ دم خروس زده بیرون؟
مدتها با ژست مظلومیت و به بهانه پرسپولیس باج گرفتین حالا که کثافتکاری کیسه به اوج رسیده به فکر پلیدت رسیده اینطوری فرافکنی کنی؟
.پرونده قتل و به سرانجام نرسیدن پرونده
.دوپینگ بازیکن کیسه
.دور زدن قانون توسط فدراسیون و وزارت ورزش برای ثبت قرارداد غیرقانونی
.درگیری منشا با هوادار
.بی ابرویی دوباره اسطوره تون
اشتباهات داوری به سود کیسه که داره کم کم به یه روند عادی تبدیل میشه
.خریدهای میلیون دلاری بازیکنان خارجی
و
اتفاقات اهواز که گواه بر تنفر از کیسه اس
فقط میخوام بدونم تا کجا و کی این هوچی گری و ژست طلبکاری کیسه کشا ادامه پیدا میکنه.
۵
حرف حساب
سه شنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۰۰
خدای مننننن... یعنی با وجود این همه لطفا و لاپوشانی و دور زدن قانون و ولخرجی کردن برای تیم محبوب وزارت باز هم کسی پیدا میشه که بگه عناد وزارت و ....؟؟؟!!! شما دیگه آخر توهم و پررویی هستی استاد! ولی حتی یک لحظه هم به مغز معیوبت خطور نکنه که کسی این اراجیف رو از شما جماعت دسته سومی هوچی گر باور میکنه! حقیقت مثل روز روشنه هرچند امثال تو وارونه نشونش بدهند!
۵
آریا
چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷، ۱۴:۰۷
معنی عناد رو هم فهمیدیم 100 میلیارد خرج خرید بازیکن شده ..... نمونه واضح جریان منشاء که پرسپولیس پول نداشت ولی بواسطه همین عناد سر از تیم حکومت درآورد --- امان از یکسری خبرنگار زیرمیز بگیر
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر