فهرست
مصاحبه جنجالی؛ کالدرون حق داشت یا نداشت؟
مصاحبه جنجالی؛ کالدرون حق داشت یا نداشت؟

مصاحبه جنجالی؛ کالدرون حق داشت یا نداشت؟

آی اسپورت - صحبت های كالدرون پس از ترک ايران در رسانه های ايرانی مورد نقد قرار گرفته است. برخی رسانه‌ها صحبت‌های تازه مرد آرژانتینی را مورد انتقاد قرار داده اند. جمله «بزرگترين اشتباهم كار در ايران بود» گویا به مذاق خیلی ها خوش نیامده است. البته این مصاحبه توسط کالدرون تکذیب شده اما برخی رسانه های وطنی اين جمله او را مورد نقد قرارداده اند و گفته اند بهترين امكانات در اختيار او بود! این ادعا از سوی برخی رسانه ها در حالی صورت گرفته که پیش از کالدرون، چهره های نام آشنایی چون كي روش، ويلموتس، استراماچونی و هر خارجي ديگري كه آمد نیز از نبود امكانات گلایه داشتند.

این جملات کالدرون مشکلات ریشه ای فوتبال ما را یادآوری می کند. حدود 14 سال پيش ورنر لورانت پس از شش هفته ايران و باشگاه سايپا را به یک باره و کاملا ناگهانی ترک کرد و بعدها در مصاحبه هايش گفت: «من مربی بودم اما آنها همه چيز از من مي خواستند، هيچ امكاناتی نداشتند و من ترسيدم كه مسئول چمن زنی هم بشوم برای همين آنجا را ترك كردم.»

حال کاملا مشخص است که پس از 14 سال چيزی تغيير نكرده است. يک مربی خارجی به ايران آمده و پس از تی کشیدن زمین ناهموار تمرین پرسپولیس و نگرفتن حق و حقوقش و در حالی که اتفاقات عجیب و غریب زیادی را در فوتبال ما دیده در مصاحبه ای گفته که شرايط كار در ايران فراهم نبود. اتفاق غریبی است؟دو مربی دقیقا يک ادعا را مطرح کرده اند. البته اگر گلایه های ديگر مربیان خارجی همچون کی روش و استراماچونی را نادیده بگیریم. پس این سوال مطرح می شود که صورت مسئله چيست؟ نبود امكانات و آماتور بودن باشگاههای ما يا پر ادعا بودن مربيان خارجی؟

۴    
آی اسپورت
2020-01-14 21:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر