فهرست
آخرین کلین‌شیت‌ حسینی؛ ۳۵روز پیش
آخرین کلین‌شیت‌ حسینی؛ ۳۵روز پیش

آخرین کلین‌شیت‌ حسینی؛ ۳۵روز پیش

آی اسپورت – علیرغم ارائه نمایش‌های خوب در دروازه استقلال، سیدحسین حسینی مدت‌هاست که نتوانسته دروازه خود را بسته نگه دارد. او که رکورددار طولانی‌ترین زمان بسته نگه داشتن دروازه در تاریخ فوتبال باشگاهی ایران است، در چند بازی اخیر استقلال نتوانسته مانع باز شدن دروازه‌اش شود. او در هر 3 بازی تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گل خورد و در تنها بازی استقلال در این مسابقات که با کلین‌شیت توام بود، حسینی نیمکت‌نشین بود و کلین‌شیت رحمتی را در برای الهلال تماشا کرد. حسینی البته در مقابل الریان و دو بازی رفت و برگشت برابر العین عالی کار کرد و بارها دروازه تیمش را نجات داد اما در بسته نگه داشتن دروازه ناکام بود و گل‌هایی هم دریافت کرد که زیاد روی آنها مقصر نبود. حسینی آخرین بار در بازی روز 19 بهمن مقابل سپیدرود در لیگ برتر کلین‌شیت کرد و بعد از آن در برابر فولاد خوزستان، الریان و دوبار مقابل العین در بسته نگه داشتن دروازه تیمش ناکام بود.   

۲ ۶  
آی اسپورت
2018-03-15 16:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
سهیل
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۵۴
کلین شیت مقابل تیم های محلی مثل الوصل و تسف قارشی اونم همراه دفاع خوب تیم پرسپولیس برای بیرانوند افتخار نباید باشه چون زحمتی براش نکشیده! حسینی و مظاهری جزو پنج دروازبان اول این دوره توی تعداد سیو هستن....ولی بیرانوند با کمترین سیو بیشترین تعداد کلین شیت رو داشته!درواقع این سه کلین شیت باید به نام دفاع پرسپولیس ثبت بشه نه علیرضا بیرانوند!
۸
معین
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۰:۵۲
کلین شیت به خودی خود بی معناست تعداد سیو هست که ارزش واقعی یک دروازه بان رو مشخص می کنه وگرنه اگر به کلین شیته که خود سیدحسین رکورد دار کل ادوار لیگ برتره!
۵ ۲
((
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۲۲:۲۲
اتفاقا حسینی هم رکوردش رو مقابل تیم های پایین جدولی و دسته یکی ثبت کرد
۲
اشکان
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۲:۳۱
ما اگه با بایرن هم بازی کنیم ببریم شما چیزی دارین که گفته باشین و دهنتون بسته نمونده باشه
بنابراین حر ف زدن در مورد اینکه استقلال رکورد هاش با تیم های پایین جدولیه با یه پرسپولیسی حماقت محضه
بذارین خوش باشن اینا تو خوابم دهناشون بازه!
داود
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۴۸
استقلال گروهش رو نگاه کنید چقد تیمهای مقابلش بازیکن های خوبی دارند،بعدش نگاه بقیه گروهها کنید
۱
اراس
جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۵۱
اره کاملا مشخص شده واسه همه !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر