فهرست
واکنش کریمی به تیتر گل: روسیه خوش بگذره
واکنش کریمی به تیتر گل: روسیه خوش بگذره

واکنش کریمی به تیتر گل: روسیه خوش بگذره

آی اسپورت – علی کریمی به تیتر امروز روزنامه گل واکنش نشان داد. این روزنامه در شماره امروز خود مدعی شده که جادوگر از مواضع قبلی اش عقب نشینی کرده. کریمی با انتشار جلد این روزنامه در کانال تلگرامش نوشته:" والا من دنبال يه سفر كنار تيم ملى (خصوصاً جام جهانى ٢٠١٨) نيستم و يا از ترس اينكه از من شكايت كنه فدراسيون ويا از ترس جلوگيرى از ورود به تمرين تيم ملى ، حركت نميكنم!!!يادش بخير  امثال لاروديها، احمدزاده ها، عبدالملكى ها.روسيه خوش بگذره"

 

۱۱۵ ۴  
آی اسپورت
2017-12-14 09:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
majid
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۲۹
روزا با فساد مبارزه میکنه شبا میشینه با هدایتی مفسد اقتصادی شام میخوره!!
ویلی
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۱۸
هرروز سوژه و تیتر جدید فقط رسانه ها رو خوراک میده و روز به روز اثر حرفاش کمتر میشه، این طعنه ها رو امثال خداداد، حسن روشن، مایلی...بارها و بارها گفتن ناسلامتی اسطوره باید یکم خوددار باشه.....مرحوم احمدپور و عبدالملکی همه یادشونه در خبرورزشی چطور بلاژویچ رو (که به لطف کوبیدن تک به تکا به شی گیون ناکام موند) فراری دادن در حالیکه ساختارسازی کرده بود و میتونست کارشو ادامه بده و فدراسیون صفایی فراهانیو میکوبیدن و بلافاصله با تحویل فدراسیون به دادکان چطور رنگ عوض کردن و مزدا و زانتیا افتاد زیر پاشون، حالا یادشون بخیر باشه؟
محمد
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۲۴
همه قلم به مزد هستید. مافیای رسانه همه چیز رو از بین بردن. مخصوصا همین تیم مدعی روشنفکری
آنتی شومن
پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶، ۱۳:۵۷
یه سوال از سرخ های رنگ پریده.چرا علی کریمی گذری هم به اوضاع هدایتی و پرسپولیس نمیزنه.کریمی که مدتیه جای شرلوک و پوارو نشسته و به همه انگ دزدی و ... میزنه .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر