فهرست
قاب ویژه؛ واضح‌ترین تصویر از پنالتی دربی
قاب ویژه؛ واضح‌ترین تصویر از پنالتی دربی

قاب ویژه؛ واضح‌ترین تصویر از پنالتی دربی

آی اسپورت - بزرگترین نقطه ضعف دربی عدم کارگردانی درست صحنه‌های حساس تلویزیونی بود. به خصوص در صحنه پنالتی که از زاویه مناسبی به نمایش درنیامد و اکثر کارشناسان از اعلام صحت خطای پنالتی عاجز بودند. اما حالا واضح‌ترین تصویر از پنالتی جنجالی دربی را عکاس باشگاه استقلال ثبت کرده است. جایی که به خوبی نشان داده می‌شود داریوش شجاعیان پای راست خود را به پشت پای شجاع خلیل‌زاده گیر داده است. در ادامه این دو کورس با یکدیگر گذاشتند و هافبک استقلال نقش بر زمین شد و بنیادی‌فر بی‌درنگ نقطه پنالتی را نشان داد.

1
1

بعد از اتمام مسابقه اکثر کارشناسان داوری تصمیم داور بازی را نادرست دانستند. شجاع خلیل‌زاده نیز در گفت و گو با خبرنگاران به طور قطع پنالتی را رد کرد و گفت: اگر پنالتی بود من فوتبال را تمام می‌کنم. اما شجاعیان این خطا را بدون درصدی تردید قطعی دانست و حتی معتقد به تکرار آن بود با وجود این تصاویر باز هم باید نظر قطعی را به کارشناسان امر داوری واگذار کنیم. جایی که باید چشم‌ها به پای این دو بازیکن دوخته شود چون در بالا تنه هیچ برخوردی وجود ندارد و نمی‌توان خطایی را از آن ناحیه متصور شد.

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2019-09-23 21:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
هادی
دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸، ۲۲:۵۵
اولا شجاعیان داره پشت پا میزنه دوما تو همین عکس کاملا معلومه پشن 18قدم داره خطا رخ میده نه داخل 18 قدم!!
۸
مهدی عبدی جدیدترین پدر کیسه کشا
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۰۴:۱۹
با داور و تبانی/ کیسه تو قهرمانی:))))
۲
...
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۱۷
حتی این دایو مضحک داخل محوطه جریمه هم نبود ولی داور کاملا به نفع کیسه توجیح شده بود. الان دوست تاژیا فریاد وامصیبتا سر نمیدن؟
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر