فهرست
ما را با پیشکسوتان استقلال مقایسه نکنید!
ما را با پیشکسوتان استقلال مقایسه نکنید!

ما را با پیشکسوتان استقلال مقایسه نکنید!

آی اسپورت - حامد کاویانپور هافبک اسبق پرسپولیس در مصاحبه‌ای از شخصیت این تیم برای رسیدن به قهرمانی در لیگ تجلیل کرد. او به چند نکته دیگر هم اشاره کرد که در زیر می‌خوانید:

 

*پرسپولیس افت نگران کننده ای داشت که برای خود من سال‌های بدی را تداعی کرد که خود من تجربه آن را داشته‌ام. جدایی ستاره‌های تیم و از همه مهم‌تر مدیریت عجیب و غریب باشگاه و حاشیه سازی مدیران که می‌خواستند برای تضعیف پرسپولیس تیم را بد ببندند.

 

*در ابتدای فصل وضع مدیریت را نامشخص می‌کنند تا تیم نتواند به خوبی در فصل نقل و انتقالات کار کند این بحران تا جای پیش می‌رفت که ما به همه بدهکار بودیم و هیچ بازیکنی رغبت نمی‌کرد سمت پرسپولیس بیاید. این موضوع در این فصل نیز برای تیم در حال تکرار شدن بود و همین موضوع باعث افت فنی و کیفی پرسپولیس شد و این موضوع نگرانی ما را بیشتر از قبل کرد و به نظر من این پروسه از سال قبل با فراری دادن برانکو کلید خورد.

 

*خدا را شکر به خاطر تجربه و شخصیت پرسپولیس، شرایط تغییر کرد و پرسپولیس به روند مثبت خود بازگشت. همچنین ما نیز نباید از نقش کادر فنی غافل شویم. ما اگر روی نیمکت خود حمید مطهری را با آن بار فنی و دانش نداشتیم، اگر کریم باقری نبود و اگر یحیی گل محمدی نمی‌آمد آن هم در جایی که یحیی تیم را هدایت می‌کند و حمید مطهری از لحاظ فنی و تمرین دادن تیم، آنقدر خوب کار می‌کند که تیم را به خودش وابسته می‌کند و از همه مهم تر حضور افشین پیروانی نبود شاید شرایط جور دیگری برای ما رقم می‌خورد و این ترکیب برگ برنده پرسپولیس است.

 

*از نقش پیشکسوتان پرسپولیس نیز نباید گذشت در جایی که می‌دانند یک موضوع ممکن است آنقدر خطرناک شود که تیم را با چالش‌های جدیدی روبه‌رو کند برخلاف پیشکسوتان استقلال که به نظرم قیاس پیشکسوتان پرسپولیس با استقلال ظلم به سرخ‌پوشان است، اختلافات را کنار گذاشته و از تیم حمایت می‌کنند. از همه مهم‌تر پرسپولیس هر چه دارد از هواداران دارد و آنها نقش بزرگ و اساسی در موفقیت پرسپولیس داشتند.

 

*قهرمانی پرسپولیس در لیگ دارد نهادینه می‌شود و جالب تر آنکه تیم‌های دیگر دارند به قهرمانی پرسپولیس تن می‌دهند و ما به خوبی این موضوع را به سایر تیم‌ها دیکته کرده‌ایم و این یک نقطه عطف مهم برای ماست و این شخصیت پرسپولیس است که هر سال این تیم را قهرمان می‌کند.

 

ایلنا 

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2021-03-15 15:15:00
نظر دهید

۴ نظر
Bidad
دوشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۹، ۲۰:۵۵
راست گفته پیشکسوتان استقلال ناخن تو نمونه آزمایششان نبود متاسفانه
۵ ۱
مینا
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹، ۰۹:۱۴
اره تو درست می گی وسط فصل اسطورتون بزاره بره امارات و منصوریان برای ندادن تست شیشه رختکن رو بیاره پایین ...
۳
عرفان
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹، ۰۹:۱۸
پیسکوت استقلال امثال مرحوم صادقی و داداشمون مهدی فنونی زاده و ... خدایی هرچی فکر میکنم خندم می گیره ...استقلال یه تیم سوگولی و بچه ننر
۱
اشکان
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹، ۱۲:۲۵
پیسکوت استقلال امثال مرحوم صادقی و داداشمون مهدی فنونی زاده و ... خدایی هرچی فکر میکنم خندم می گیره ...استقلال یه تیم سوگولی و بچه ننر
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر