فهرست
چهره روز: پسر شجاع ضربه می‌شود؟
چهره روز: پسر شجاع ضربه می‌شود؟

چهره روز: پسر شجاع ضربه می‌شود؟

آی‌اسپورت - كشتی‌گیرشدن در مازندران، از اولین سونوگرافی دوران جنینی به تقدیر پسرها دوخته می‌شود. حتی آن‌هایی كه شغل‌شان هیچ ارتباطی با كشتی ندارد، روزگاری روی تشك كشتی رفته‌اند و شانس‌شان را در مواجهه با این عشق ابدی، سنجیده‌اند. شجاع خلیل‌زاده اما ظاهرا میانه چندانی با ورزش كشتی ندارد. او در جلسه تمرینی پرسپولیس، به سادگی اسیر فن ایگور پانادیچ شد و چیزی نمانده بود كه با فن حریف كروات، روی پل برود و حتی ضربه فنی شود. این شوخی موفق، تنها مبارزه شجاع در این فصل نخواهد بود. او روزهای سختی را در پیش دارد و باید برای كشتی‌گرفتن با منتقدان‌اش نیز آماده باشد.

خلیل‌زاده در اولین بازی‌ها برای پرسپولیس، خیال هواداران باشگاه را از خط دفاع راحت كرد اما هر چقدر زمان بیشتری سپری شد، اشتباه‌های پررنگ‌تری از سوی او سر زد تا تردیدها در اطراف این بازیكن هر روز جدی‌تر شوند. بازگشت سیدجلال، آرامش را به خط دفاعی پرسپولیس برگرداند و این به آن معنی بود که قرمزها در دوران غیبت کاپیتان، هرگز نتوانسته بودند ساختار دفاعی منسجمی را تشکیل بدهند. شجاع امیدوار به نظر می‌رسید که با دیده‌شدن در پرسپولیس، پیراهن تیم ملی را تصاحب کند اما  دقیق‌تر شدن ذره‌بین‌ها، این مدافع را از تیم ملی دورتر کرد. روی هوا، شجاع یک مدافع بی‌نقص به نظر می‌رسد اما روی زمین، اوضاع کمی متفاوت است. او زیر فشار، به سادگی آرامش‌اش را از دست می‌دهد و مالکیت توپ را به بازیکنان حریف می‌سپارد. چند سهل‌انگاری از شجاع، قضاوت‌ها در مورد او را نسبت به ابتدای فصل تغییر داده‌اند. او برای ضربه‌نشدن در پرسپولیس، باید نگاه‌ها را عوض کند و برای عوض کردن نگاه‌ها، باید دست از اشتباه‌کردن بردارد.  

۸۳ ۴  
آی اسپورت
2017-11-13 17:45:00
نظر دهید

۴ نظر
باشگاه تفریحی-گردشی پیروزی
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۲۲
تورو قران تمرین اینارو نگاه کن:)))) معلوم نیست زمین تمرینه یا جنگل و باغ وحش!!! البته وقتی ارزش تمرینات پیروزی انقدر پایین هست که محسن هزار تومنی هر روز با موتور میره سر چمن خب معلومه بازیکن و مربیشونم وسط تمرین کشتی میگیرن:)))
فرد
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
صدای دوست دوچرخه چرانمون رو از ته جدول می شنوید. شاید باورتون نشه اما دوچرخه چران ها حدود 20 سال هست که به سطح اول لیگ سراسری صعود کردن و تا قبل از اون دسته 3 بودند.
اوسا
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۲۰
دوچرخه چران خخخخخ
پرهام
دوشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۶، ۲۰:۲۲
سگ بیارن خوبه:)))
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر