فهرست
مورد تکراری رونالدو: جلب توجه
مورد تکراری رونالدو: جلب توجه

مورد تکراری رونالدو: جلب توجه

آی اسپورت- هواداران رئال مادرید به خوبی از تصمیم رونالدو برای ترک مادرید استقبال نکردند. روز گذشته (یکشنبه) هم نسخه وب روزنامه هواداری رئال مادرید، آس، نظرسنجی‌ای برگزار کرده بود و کاربران این وب سایت به گزینه «دلیلی ندارد او برود» رای داده بودند، از هر 5 نفر 4 نفر چنین رایی داشتند. اشاره می‌کنیم به شرایط مشابهی که در رئال به وجود آمده بود، زمانی که اگر یادتان باشد رونالدو گفته بود «ناراحت» است و همان زمان هم صحبت از علاقه پی اس جی به جذبش مطرح شده بود.

ستاره پرتغالی از مراسم تولد30 سالگی‌اش به بعد رابطه خوبی با مطبوعات ندارد و این واقعیت که یکی از مهمانان خودش عکس و فیلم‌های مربوط به مراسمش را منتشر کرده بود هم چیزی را عوض نکرد.

همه ما مسی هستیم

با شناختی که من از این بازیکن دارم حدس می‌زنم که بدانم چرا چنین تصمیمی گرفته است. او کسی است که همیشه دوست دارد در هر مکانی جا داشته باشد و همه او را بخواهند. اصلا دوست ندارد بداند و بشنود که کسی بهتر از او بوده، مخصوصا در باشگاهی که خودش هست. پیش از این او که خودش را دلیل اصلی قهرمانی رئال در لالیگا و لیگ قهرمانان و دوقطبی شدن دوباره لالیگا می‌داند، توسط هواداران خودی هو شده بود و حالا هم او را مجرم می‌دانند و جرمش فرار مالیاتی است.

 وقتی مسی در شرایطی مشابه قرار گرفت و محکوم به فرار مالیاتی شد برایش کمپین «همه ما مسی هستیم» راه انداختند، اما درباره رونالدو باشگاه رئال انتشار یک بیانیه را کافی دانست. نظر شخص من این است که معنی همین بیانیه هم این است که مادرید حمایتش را اعلام کرده، اما رونالدو آن را دوست نداشته است.

اولین جدال فلورنتینو

فلورنتینو پرس روز گذشته برای پنجمین بار به عنوان رئیس باشگاه انتخاب شد. کریستیانو رونالدو هم هنوز بهترین بازیکن حاضر در باشگاه است و او مانند فرشته‌ای است که از آسمان برای پرس افتاده است. او اما چندی پیش در اظهار نظری گفته بود که رئال برای رونالدو پول زیادی پرداخته است و همین هم باعث شد هربار قرار است قرارداد او در رئال تمدید شود این صحبت یاد رونالدو بیفتد. با همه این شرایط من معتقدم رونالدو کسی است که دوست دارد مدام در رسانه‌‎ها نام او مطرح باشد و به زودی دوباره کارش را در رئال ادامه می‌دهد. در واکنش به این اتفاقات هم با جمله‌ای ساده همه‌چیز می‌تواند حل شود: «این‌‎ها نوشته‌های مطبوعات هستند و  تصمیم من نبوده است».

 

۵    
آی اسپورت
2017-06-19 19:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر