فهرست
پنالتی ما سوخت؛ گل سپاهان آفساید بود
پنالتی ما سوخت؛ گل سپاهان آفساید بود

پنالتی ما سوخت؛ گل سپاهان آفساید بود

آی‌اسپورت- سرمربی تیم فولاد خوزستان می گوید که این تیم پتانسیل بالایی دارد و برای بهتر شدن به زمان نیاز دارد. ایلی استن مربی رومانیایی تیم فولاد خوزستان در کنفرانس خبری پس از شکست ۳ بر ۱ مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران حاضر شد.

نیاز به حمایت داریم 

به هر حال بازی برگشت را داریم نیم فصل دوم را هم داریم و این نتیجه را جبران می‌کنیم. فقط یک چیز را بگویم که من یک آدم خوش بین هستم در مورد تیم خودم و به شما می گویم که این تیم در زمان کوتاهی می تواند خیلی خوب بشود و شما خواهید دید. طبیعی است که ما از تیم خودمان حمایت می کنم و با احساس در حال کار کردن هستیم. به هر حال تا بازی بعد کاری می کنیم که بچه ها آماده بازی با ماشین سازی شوند. به هر حال می دانید که من ابتدای بازی با میلاد بدرقه و صابر حردانی شروع کردم و خواستم بگویم که آینده این تیم با جوانان رو به بهبود است. به تیم خودم اطمینان دارم و روز به روز بهتر می شویم؛ خیلی چیزها تغییر خواهد کرد؛ نیاز به حمایت داریم و وظیفه ما است که کارها را انجام دهیم.

داوری

به هر حال من عادت ندارم در مورد داوری قضاوت کنم ولی اگر در دقیق ۷۱ پنالتی می گرفتند، شرایط طور دیگری رقم می خورد و همچنین فکر می‌کنم گل دوم سپاهان آفساید بود.

اشتباه‌های ما باعث برد سپاهان شد

یک سال است کار می کنم و با بازیکنان آشنا هستم. در آینده نیاز به این هست که بازیکنان بهتر شوند و فوتبال مدرنی را به نمایش بگذارند.  یقینا نقش هوادارن در این پیروزی تاثیرگذار بود، ولی بردن سپاهان به خاطر اشتباهاتی بود که در طول بازی داشتیم نه فشار آنها. آقای لوپز دفاع وسط ما اولین بار بود که در لیگ برتر بازی می کرد. ما علیرغم مصدومیت های زیادی که داشتیم والی را در بین دو نیمه تعویض کردیم. به هر حال چیزهای خیلی ساده هستند که نتیجه را رقم می زنند. یک بار دیگر تکرار می کنم که من اعتماد و اعتقاد قلبی راسخی به هوادران و بازیکنانم دارم و فقط نیاز به زمان داریم تا بهتر شویم.

 

ورزش سه

۲ ۲  
آی اسپورت
2018-09-21 22:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
زردک مافیایی اصفهان
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷، ۲۲:۲۶
تیم منفور و مافیایی زردک اصفهان
باز شروع شد سکه لای گز
۷
سپــااهان
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
شروع کردیم، چه شروعی.. مراقب باش از ترس قبض روح نشی..
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر