فهرست
با تست یا بی تست/ منصوریان جباری را می‌خواهد
با تست یا بی تست/ منصوریان جباری را می‌خواهد

با تست یا بی تست/ منصوریان جباری را می‌خواهد

آی اسپورت – بعد از پیوستن پرسر و صدای مجتبی جباری به استقلال آن هم بدون شرکت در تست پزشکی، مسئولان استقلال برای آنکه حرف و حدیث‌ها بیشتر نشود مدعی شدند که قرارداد جباری مشروط است و نام او بعد از پشت سر گذاشتن موفقیت‎آمیز تست پزشکی وارد فهرست استقلال خواهد شد.

اما تصاویر و فیلم‌‎هایی که از تمرینات استقلال در اردوی ارمنستان منتشر شده نشان می‌دهد که جباری از سلامت کامل برخوردارد نیست و نمی‌تواند مثل سایر بازیکنان تمرینات سنگین و پرفشار دوره بدنسازی را انجام دهد. او با این وضعیت قطعا نمی‎‌تواند تست‌های پزشکی را با موفقیت پشت سر بگذارد و اگر قرار باشد استقلالی‌ها بر سر حرف خود بمانند نام او را وارد فهرست نخواهند کرد اما مساله اینجاست که منصوریان برای فصل جدید روی مجتبی حساب ویژه‌ای باز کرده و قصد ندارد از او به دلیل عدم موفقیت در تست‌های پزشکی چشم‌پوشی کند. جباری بازیکنی است که در دقایق کوتاه هم تاثیرگذار بازی می‌کند و ظاهر پلن منصوریان برای او همین است: استفاده به عنوان بازیکن جانشین و برای دقایق 60 به بعد بازی‌‎ها!

به همین دلیل به نظر می‌رسد جباری حتی در صورت عدم موفقیت در تست پزشکی –البته با مسئولیت منصوریان- وارد فهرست استقلال شود تا در مواقع لزوم وارد زمین شود و به تیم کمک کند.

۷ ۵  
آی اسپورت
2017-07-15 16:23:00
نظر دهید

۵ نظر
استقلالیم
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۴
نگران اون تعدادی هستم که دارن رای میدن به خروج جباری ازلیست استقلال
۷ ۲
کتاب بیشعوری خاویر کرمنت رو حتمن بخون
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۴۶
با وجود شماها تنها دلخوشی استقلال شده بردن دربی بعد از ۱۱ بازی :))))
۹
امیر
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۹:۵۰
اتفاقا من اون کتابو خوندم

خیلی خودتو عاقل فرض نکن!
۳
كچل
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۶:۳۹
بالاخره دلاليانه ديگه، بايد حق دلاليشو بگيره يا نه، دلاليان توي نفتم از بازيكناي جوون حق دلالي ميگرفت كه بعد از رفتنش مشخص شد، توي كيسه هم مديونيد اگه فكر كنيد اين همه بازيكن پير و مصدومو فقط به خاطر كيفيت و قدرتشون نياورده باشه و سه تا هم اضافه بر ليست قرارداد نبسته باشه كه كيسه قوي تر بشه
علی تا تهش تاجی
شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۶، ۱۷:۳۳
دلال اون برانکوعه با اکراینی های خوش تیپتون اخه شما ها چقد حقیرین چرا کلا چرت میگیننننن
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر