فهرست
عواقب اسكی‌بازی استقلالی‌ها در دبی
عواقب اسكی‌بازی استقلالی‌ها در دبی

عواقب اسكی‌بازی استقلالی‌ها در دبی

آی اسپورت- تیم فوتبال استقلال كه برای برگزاری دیدار دوم خود مقابل التعاون عربستان  به ایران برنگشت، روز پایانی حضورش در امارات را به تفریح و میهمانی و البته یك‌سری خرید عجیب اختصاص داد. استقلالی‌ها با اجازه منصوریان یك روز را به گردش در دبی اختصاص دادند و البته از این جمع، 7 بازیكن برای خرید كفش‌های استوك‌دار فوتبالی به بزرگ‌ترین و معروف‌ترین پاساژ دبی رفتند.
جابر انصاری، كاوه رضایی، مجید حسینی، امید نورافكن، ارشیا بابازده، فرشید باقری و فرشید اسماعیلی 7 بازیكنی بودند كه برای خرید كفش‌های فوتبال از جمع دیگر بازیكنان جدا شدند.
به نظر می‌رسد ماجرای زمین مسابقه تیم‌های عربی و زمین خوردن‌های پیاپی بازیكنان استقلال در بازی اول، بدون ارتباط با تعویض كفش‌ها و خرید كفش مناسب برای بازی در زمین‌های خیس و چمن‌های كوتاه نباشد. استقلالی‌ها در بازی اول‌شان دائما روی زمین لیز می‌خوردند چون به چمن‌های خیس شده و كوتاه ورزشگاه عادت نداشتند. آبی‌پوشان در تهران به توصیه منصوریان روی چمن‌های بلند فوتبال بازی می‌كنند و حتی در بازی با السد قطر كه منجر به پیروزی استقلالی‌ها شد، دو بازیكن قطری نسبت به بلند بودن ارتفاع چمن ورزشگاه آزادی اعتراض كرده بودند. این مشكل حالا برای خود استقلالی‌ها تبدیل به حاشیه شده و باید برای این زمین‌ها، كفش مناسب داشته باشند.

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-02-25 18:48:00
نظر دهید

۳ نظر
مسعودم
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۱۹:۵۰
خوب معلومه همیشه بهترین ها دعوت میشوند به تیم ملی..و البته تشخیص این بهترین ها بر عهده کیست؟؟؟حاج کی روش کبیر..و من الله توفیق
۱ ۱
آرش
يكشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵، ۱۱:۰۴
استاد! چه ربطی داشت؟
محمد پرسپولیسی
شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۵، ۲۰:۱۳
استقلالی ها کلا به اسکی علاقه دارند
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر