فهرست
طارمی به پرسپولیس برنمی‌گردد: در راه اروپا
طارمی به پرسپولیس برنمی‌گردد: در راه اروپا

طارمی به پرسپولیس برنمی‌گردد: در راه اروپا

آی اسپورت – تکلیف حضور مهدی طارمی در الغرافه تا ظهر امروز مشخص می شود. طارمی که جلسه دیشبش با قطری ها نتیجه ای نداشت امروز دوباره پای میز مذاکره با آنها می نشیند تا ببیند که با مدیران الغرافه به نتیجه می رسد یا نه. خبرگزاری فارس درباره آخرین وضعیت این بازیکن نوشته:" .طارمی حتی اگر با قطری ها به توافق نرسد مقصدش تهران نیست. او از سه باشگاه یونانی و بلژیکی و پرتغالی پیشنهاداتی دارد که نامه های درخواست آنها به باشگاه پرسپولیس هم رسیده است. این بازیکن اگر هم در قطر قرارداد نبندد، روانه یکی از این کشورها خواهد شد تا شانس خود را آنجا امتحان کند. "

۶ ۴  
آی اسپورت
2018-01-11 09:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
N
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۲۹
به امید خدا فوتبالش تموم شه این عنصر معلوم الحال
Sina
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۱:۴۱
اروپا کجاس باشگاه پرسپولیسه ؟؟؟ مطمئنم اینو هیشکی نمیخواد باید بمونه پرسپولیس اسطوره شه اینا اسطوره دوس دارن
آرش
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۰۹
اگه تعریف اسطوره فرهاد المجید آل فتل ترقه است، آره ما اسطوره خیلی دوست داریم، بدبختا رو دلشون مونده یکی مثل مهدوی‌کیا یا کریمی یا دایی یا باقری داشته باشن هر روز تفت میدن.
۷
مهرداد
پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۳۱
اقا تو رو به خدا مشخص کنید الان این الغراقه به ما پول داده یا به این -- بابا این بچه دهن تیم ما رو سرویس کرد از بس میخواد یه شبه پولدار بشه -- تو رو به خدا اولا بدهکار الغرافه هم نشیم دوما تو رو به دا بدید به اروپا بره نیمکت نشین بشه راحت شیم دیگه هم نیاریدش تو این تیم -. بابا این جنبه و شخصیت تیم اول ایران رو نداره - بذارید بره ببینیم چه غلطی میتونه بکنه این قدر هوا ورش داشته تموم کنید این بدبختی رو این بلای بی پایان رو - همین مونده باز پرسپولیس سر این یه پرونده دیگه هم بیاد رو دستش
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر