فهرست
کارشناسی داوری استقلال-پیکان: پنالتی بود؟
کارشناسی داوری استقلال-پیکان: پنالتی بود؟

کارشناسی داوری استقلال-پیکان: پنالتی بود؟

آی‌اسپورت- مجید جلالی در انتهای بازی پیکان و استقلال به داوری اعتراض داشت و اعتقادش به این بود که صحنه‌ای که در دقیقه ششم بازی در محوطه جریمه استقلال اتفاق افتاد باید پنالتی اعلام میشد. اما حرف‌های کارشناسان داوری مخالف با نظر سرمربی پیکان است.

رضا غیاثی: داور در دقیقه ششم بازی برخورد توپ به دست مدافع استقلال را در گوشه چپ محوطه جریمه به‌درستی هند پنالتی تشخیص نداد. همچنین بنیادی‌فر در دقیقه 87 یک پنالتی را به ضرر تیم استقلال اعلام کرد دراین صحنه ادامه بازی می‌توانست بهترین تصمیم داور باشد.

سعید مظفری‌زاده: در دقیقه 6 پاس بازیکن پیکان در محوطه جریمه استقلال باعث برخورد توپ به بدن بازیکن این تیم شد و با وجود اعتراض بازیکنان تیم پیکان به برخورد توپ به دست، داور به درستی اعلام به ادامه بازی کرد. همچنین در دقیقه 86 در حالی خطای مدافع استقلال بر روی مرتضی آقاخان را پنالتی اعلام کرد که در تصاویر تلویزیونی این طور به نظر رسید که مهاجم تیم پیکان اقدام به شبیه‌سازی کرده است.

نوید مظفری: داور در دقیقه 86 یک پنالتی به ضرر استقلال گرفت که اعلام آن اشتباه بود و باید دستور به ادامه بازی می‌داد.

۹ ۳  
آی اسپورت
2017-01-27 21:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Siavash
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
چقدر داورا به نفعه استقلال ميگيرن
۴
Gellsha
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۵۹
داور ب ضرر ما پنالتی گرفته ولی ما مثل بعضیا اهل هوچی گری نیستیم
۴
محمد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۳
غیاثی گفت اصلا اخراج نباید میشد و قبلش باید خطای بازیکن استقلال رو میگرفت،ضمن اینکه دقیقا مثل دقیقه 5 تو بازی استقلال خوزستان و سپاهان،همون رو پنالتی گرفت، کلا داوری و کارشناسی شده سلیقه ای
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر