فهرست
پیشنهادهای جداب برای راموس از راه رسید
پیشنهادهای جداب برای راموس از راه رسید

پیشنهادهای جداب برای راموس از راه رسید

آی اسپورت - خطر جدایی بهترین و باسابقه‌ترین بازیکن رئال مادرید، آن هم به صورت آزاد، این تیم را تهدید می‌کند. کاپیتان رئال مادرید، سرخیو راموس، در شش ماه آخر قراردادش با این تیم قرار دارد و حالا که پنجره نقل و انتقالاتی ژانویه باز شده است، او می‌تواند مذاکرات اولیه را با تیم‌هایی خارج از اسپانیا انجام دهد. با اینکه او در نظر دارد در رئال بماند، اما آینده او همچنان در هاله‌ای ابهام قرار دارد.

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه، پیشنهاد تمدید قراردادی یک ساله بدون افزایش دستمزد را به این بازیکن 34 ساله ارائه داده است. با اینکه راموس شرایط حاصل از ویروس کرونا را درک می‌کند و حاضر است بدون افزایش حقوق به کار خود ادامه دهد، اما ترجیح می‌دهد تمدید قراردادش دوساله باشد، مسئله‌ای که هیئت مدیره چندان به آن علاقه‌ای ندارد. گزارش‌ها حاکی از آن است که این بازیکن دو پیشنهاد خوب برای ترک مادرید دریافت کرده است. یکی از آنها پاری سن ژرمن است که در چند ماه گذشته به جذب راموس ابراز علاقه کرده است، و دیگری منچستر یونایتد، که به دنبال تقویت خط دفاعی خود است.

پاری سن ژرمن پیشنهاد افزایش حقوق او را ارائه داده است و مدت زمان قرارداد را هم به دلخواه این بازیکن باتجربه تنظیم خواهد کرد. با رفتن تیاگو سیلوا از پاریس، راموس بازیکن مناسبی برای تقویت خط دفاع این تیم در حدود دو سال آینده به نظر می‌رسد. مخصوصا اینکه همه نگاه‌ها در پاریس به لیگ قهرمانان اروپا است. از طرف دیگر، یونایتد به دنبال زوجی برای هری مگوایر است تا مطمئن‌تر از ویکتور لیندلوف باشد. با اینکه اریک بایی گاهی ضعف او را پوشش می‌دهد، ولی آمادگی بدنی خود این بازیکن ساحل‌عاجی نیز مورد تردید است و تیم سولسشر به راموس برای تقویت خط دفاع خود نیاز دارد.

به نظر می‌رسد که راموس بین شیاطین سرخ و پاریسی‌ها، دومی را انتخاب کند، چرا که دستیابی به جام در فرانسه آسان‌تر است و یونایتدی‌ها سه فصل است که هیچ جامی نگرفته‌اند. هرچند باید منتظر ماند و دید رئال چه زمانی با او به توافق می‌رسد و تیم‌های دیگر را مغلوب می‌کند.

۲    
آی اسپورت
2021-01-04 14:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر