فهرست
ضرر پرسپولیس از تخلف در قرارداد ورزشگاه آزادی!
ضرر پرسپولیس از تخلف در قرارداد ورزشگاه آزادی!

ضرر پرسپولیس از تخلف در قرارداد ورزشگاه آزادی!

آی اسپورت - در این دو هفته حواشی عجیبی حول محور باشگاه پرسپولیس را گرفته است. آخرین حاشیه که قبل از بازی با فولاد خوزستان بود و بحث زیادی نسبت به آن انجام شد. اما اولین حاشیه برای آن‌ها هفته گذشته و قبل از انجام دیدار با پدیده مشهد شکل گرفت. جایی که مسئولان سازمان لیگ در صدد لغو بازی بودند و اگر فشارهای لازم نبود احتمال تعویق آن وجود داشت. اما بعد از اتمام مسابقه سعید فتاحی، رییس کمیته مسابقات عدم توجه به تبلیغات محیطی و سرخود عمل کردن باشگاه پرسپولیس در نصب تابلوهایی خارج از قرارداد سازمان لیگ را دلیل لغو احتمالی این مسابقه دانست.

گویا ماجرا از این قرار است که مسئولان استادیوم آزادی در یک اقدام غیرقانونی با یک شرکت بسیار معروف و فعال در صنعت فرش قرارداد تجاری و تبلیغاتی امضا کرده و بنرهای مربوط به این شرکت را به صورت دو لایه در اطراف زمین و هم‌چنین طبقه دوم کار کرده است. این در حالی است که سازمان لیگ از ابتدای شروع مسابقات با یک شرکت ثابت قرارداد منعقد کرده و تبلیغات محیطی در همه استادیوم‌های ایران را به آن‌ها واگذار کرده و همین امر باعث شده که مسئولان سازمان لیگ به علت عدم توجه به این موضوع در صدد لغو بازی با پدیده برآیند.

حالا سازمان لیگ قصد دارد که باشگاه پرسپولیس را با جریمه مواجه کند. گویا طبق مقررات سرخپوشان که به عنوان میزبان معرفی شده بودند این وظیفه را داشتند که استادیوم آزادی را به صورت خالی و لخت در اختیار سازمان لیگ برای نصب تابلوهای محیطی قرار می‌دادند که این کار را انجام ندادند و حالا باید جریمه‌ای را به علت توجه به این موضوع پرداخت کنند. تنبیهی عجیب که به سود استادیوم آزادی و به ضرر پرسپولیسی‌ها شده و باید آن را جزو موضوعات عجیب در فوتبال ایران دانست.

 

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-02-12 19:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۰۰
یک باخت پرسپولیس داد ببینید چه بامیولی درست کردند خوبه پنالتی فولاد هم سوخت این است فرق پرسپولیس با تیم های دیگر
فرهاد
سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۰۳
جالبه نیم فصل دوم شروع نشده پنالتی سپاهان جلو صنعت سوخت 2 امتیازش پرید پنالتی سپاهان جلو سپید رود سوخت یک تفاضل گل ضرر کرد پنالتی ذوب چلو نساجی سوخت دو امتیاز ذوب پرید بعد پرسپولسی ها دنبال توجیه شکست هستند این تهمت ها را فقط پرسپولیسی ها می زنند اب الوده بود شیشه اتوبوسمان را شکستند برق رختکن 1 دقیقه قطع شد ما باختیم و ..... بی جنبه ترین تیم تاریخ در کل دنیا این مافیای سرخ است حسرت هتریک بدلتان خواهد ماند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر