فهرست
شما بنویسید؛ چوب‌خط کالدرون پر شده است؟
شما بنویسید؛ چوب‌خط کالدرون پر شده است؟

شما بنویسید؛ چوب‌خط کالدرون پر شده است؟

آی اسپورت – پرسپولیس امروز در ورزشگاه آزادی چهارمین شکست فصل خود را پذیرفت. این در حالی است که فعلا فقط یازده هفته از لیگ نوزدهم سپری شده و نوزده هفته از این رقابت‌ها هنوز باقی مانده است. نکته دیگر درباره باخت‌های پرسپولیس این است که این تیم در ۳ فصل گذشته هرگز تا این مقطع از فصل این قدر نباخته بود. پرسپولیس با برانکو در لیگ شانزدهم، ۴ باخت، در لیگ هفدهم ۴ باخت و در لیگ هجدهم فقط یک باخت را تجربه کرد اما حالا و با گابریل کالدرون، تعداد باخت‌های پرسپولیس در لیگ نوزدهم، آن هم در هفته یازدهم به تعداد باخت‌های پرسپولیس با برانکو در پایان فصل رسیده است! شاید به همین دلیل بود که پرسپولیسی‌ها درست بعد از گل نفت مسجدسلیمان، در ورزشگاه آزادی برانکو را تشویق کردند.

ماجرا اما فقط نتیجه نیست. عده‌ای معتقدند پرسپولیس در بازی امروز خوب کار کرد و اسیر بدشانسی و واکنش‌های خوب سوشا مکانی شد. به همین دلیل انصاری‌فرد در پایان بازی معتقد بود که هنوز وقت کنار گذاشتن کالدرون نرسیده است. حالا شما پرسپولیسی‌ها برای ما بنویسید که آیا با این ۴ باخت چوب‌خط کالدرون در پرسپولیس پر شده و باید برکنار شود و یا این که به دلیل نمایش خوب این تیم، هنوز باید به او فرصت داد؟

۱۸ ۲۱  
آی اسپورت
2019-11-22 19:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۱ نظر
ارس
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۳۰
تیم هیچ ایده ی درستی نداره
واقعا مربی سختکوشی هست، ولی چیزی بارش نیست.
قبل از هر چیزی باید برانکو رو دوباره بگردونن، البته اگر جناب سلطانی خر و نمایندگان اصفهان و تبریز اجازه بدن!!!
انشاا... عرب در زندگیش خیر نبینه
بابک۶۶
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۵۰
شما الان هر مربی ای رو بیاری وضع همینه، تیم هنوز ذهنش درگیر رفتن برانکوعه، برای هر تیم دیگه ای هم بود با سه قهرمانی و رفتن مربی این اتفاق میافتاد... چون بازیکنی که با روش و سیستم برانکو سه بار پشت هم قهرمان شده سخت تاکتیک مربی جدید رو قبول کنه و به روش هاش اعتماد کنه، در ضمن علیپور و بیرانوند باید از تیم برن چون به همه چیز تو این تیم رسیدن و واقعا منطقیه که انگیزه سابق رو نداشته باشن.
۳
عدنان
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۳
یازده هفته واسه یه مربی با این همه بازیکن خوب واقعا کافیه،کالدرون توی این مدت هیچی به تیم اضاف نکرده و فقط تیم رو سردرگم کرده، حیف نیست داریم با این همه بازیکن جامی که توی دستامونه رو از دست میدیم، تا دیر نشده باید برانکو رو برگردونن
پرسپولیس عشق جاویدان
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۵۷
فقط تا تیم فصل به کالدرون فرصت میدیم. اگه پرسپولیس نتونه تا پایان نیم فصل جزو سه تیم بالای جدول قرار بگیره کالدرون باید بره.. ایشون بعد از چندین ماه هنوز ترکیب تیم رو نشناخته. تیم بسیار بی برنامه و بدون تاکتیک بازی میکنه.. با این روند امیدی حتی به کسب سهمیه هم نیست.. چینش تیم پر از اشتباهه.. در حالی که ما روی توپهای بلند به شدت ضعف داریم بهترین دفاع ایران رو توپهای بلند رو نیمکت نشین کرده.. بازیکنان ضعیفی چون ربیع خواه و امیری و علیمور ۹۰ دقیقه تو ترکیبند. این مربی نمیتونه پرسپولیس رو مدعی کنه.
Saeed
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۰۵
به نظرم من پرسپولیس تاکتیک خاصی نداره و بدون برنامه فوتبال بازی میکنه. اگه برانکو حاضره برگرده اخراج کالدرون تصمیم درستیه اگه نه مربی بهتر از کالدرونی فعلا در دسترس باشگاه نیست
۴
جواد
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۰۹
نمیدونم تو امیری چی دیده که همش فیکسه یه استپ ساده نمیتونه بکنه یه بازیکن افت کرده هی میزاره تو ترکیب یا علیپور چرا مینکت نشین نمیکنه همین عبدی ازش خیلی بهتره نعمتی چرا باید نیمکت نشین باشه
۴
محمد
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۱۸
چوب خط کالدرون پر شده؛ البته نه برای اخراج بلکه برای دریافت اخطار برکناری!
وقت آن رسیده مدیرعامل باشگاه به کالدرون اولتیماتوم بدهد.
باشگاه باید به او اعلام کند که حداکثر تا نیم فصل فرصت خواهد داد و در صورت عدم نتیجه گیری بدنبال سرمربی جدید خواهد بود.
روند حرکتی و کیفیت نمایش پرسپولیس کالدرون پیشرفتی را نشان نمیدهد و ناامید کننده است.
چه بسا محمدحسن انصاری فرد بتواند بزرگترین، تاریخ سازترین و عجیب‌ترین تصمیم تاریخ مدیریتی پرسپولیس را گرفته و برانکو ایوانکوویچ را به پرسپولیس بازگرداند، البته اگر بالایی‌ها اجازه بدهند!
۸
اکبر
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۲۵
مشکل از زمان زندانی شدن حسین هدایتی شروع شد! برانکو هم بیاد همین هستش
موراتا
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۰:۵۶
تا اینجا چندان امیدوارکننده نبوده تا نیم فصل صبر می کنیم اگر روند همین باشه و قرار بشه تو هر بازی برای برد خون به جگر بشیم و آخرش نصف مسابقات رو از دست بدیم همون بهتر که کالدرون بره
۳
محمد
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۱۳
کالدرون مربی نیست، بهترین دفاع لیگ رو بازی نمی‌ده
هیچ پلنی نداره، بهترین بازیکنای لیگ رو داره بلد نیست تاکتیک طراحی کنه.

باید بره
۴
پرسپولیس قهرمان آسیا
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۱۷
نخیر پر نشده، هر چی کالدرون بگه
۷
فرزاد مهریار
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۱۹
چرا از شکست پرسپولیس‌‌ خشنودم یا «پایانی بر ۴ سال دروغگویی وقیحانه گوبلزهای آبی»

پرسپولیس‌‌ باخت . اتفاقی که این روزها تکراری شده . اتفاقی که ۴ سال پیش تبدیل شده بود به رویدادی شگفت آور و باور نکردنی . اما امروز پرسپولیس‌‌ تنه به تنه روزهای سیاه دایی و درخشان می‌زند . اما شکست امشب بنا به دلایل زیر را باید به فال نیک گرفت :
این پایانی بود بر ۴ سال دروغگویی وقیحانه خبر دلارها و فعالان رسانه‌ای که ۴ سال وقیحانه و گوبلز وار دروغ گفتند :
دروغ بزرگ اول : حکومت و وزارت ورزش با حمایت های خاص ، پرسپولیس‌‌ را مالک بلامنازع فوتبال ایران کرد . اگر این گزاره صحیح است ، آیا در ایران رئیس جمهور عوض شده یا وزیر پرسپولیسی؟ آیا ایرج عرب که عکس پروفایل عده ای از هواداران حقیر کودک صفت و شیرین عقل رقیب بود چنین تیم نامتوازنی را نبست؟ چرا در برابر فریادهای برحق حمیدرضا گرشاسبی خفه خون گرفتند ؟ آیا فراری دادن برانکو دروغ است ؟ پس چرا در غیاب مردی به نام برانکو ایوانکوویچ ، پرسپولیس‌‌ بیش از یک سوم بازی‌هایش را باخته؟
دروغ بزرگ دوم : مربیان پرسپولیسی تیم‌های حریف ، در برابر پرسپولیس‌‌ وا می‌دهند . استناد لجن نویسان به شکست‌های پی‌درپی تیم‌هایی که سرمربیانشان بازیکن سابق پرسپولیس بوده‌اند در برابر پرسپولیس‌‌ است . و به طور مشخص یحیی گل محمدی و مهدی تارتار هدف قرار گرفتند . اما آنها با استفاده حافظه ضعیف جامعه ایرانی ، پیروزی های پیاپی یحیی گل محمدی و ایضا دو برد مهم و بازی شرافت‌مندانه تارتار در هفته آخر لیگ پانزدهم را نادیده می‌گرفتند ‌وبا این حال امروز ۳ شکست از ۴ شکست پرسپولیس در برابر مربیان بسیار محبوب پرسپولیس است .
دروغ بزرگ سوم : برانکو ایوانکوویچ هیچ نقشی در موفقیت های پرسپولیس‌‌ نداشت و هر مربی‌ای با این حجم از حمایت این نتایج را می‌گرفت .
خب ، حالا یک مربی آرژانتینی نه چندان بد سابقه (و نه یک مربی وطنی) بیش از یک سوم بازی‌هایش را باخته . که این آخری بدون کوچکترین مشکل داوری بود . پس جز دلیل نبود مرد کروات (که توسط یک مامور امنیتی حاکمیت حذف شد و در واقع مغز پرسپولیس‌‌ را متلاشی کرد) چه دلیلی وجود دارد؟
به هر صورت در فردای ایران آزاد ، وعده هواداران پرسپولیس با خبردلاران جز با شمشیر نیست
110
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۳۱
فکر میکنم حداکثر تا نیم فصل بهش فرصت بدن ولی شک نکنید ازبرانکو خبری نیست که اگه میخواستنش به بهانه بی پولی فراریش نمیدادن
۳
حمزه
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۳۹
من استقلالی هستم.به دوستان پرسپولیسی توصیه میکنم اسیر احساسات نشید.راز موفقیت پرسپولیس در سالهای قبل این بود که تیم ثبات سرمربی داشت.هر مربی ای که بیارید،فصل اولش همینه.بیاد بیارید فصل اولی که برانکو مربی پرسپولیس شده بود!یکی از دلایل افت استقلال در سالهای گذشته همین احساسی عمل کردن هواداران بود.
۶
You
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۴۵
تخصص ایشون فقط صحبت در مورد تیم های حریفه،اینقدر که به تیمای دیگه فکر میکنه فکر تیم خودش بود اینطوری نمیشد
۸
بابک۶۶
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۵۰
شما الان هر مربی ای رو بیاری وضع همینه، تیم هنوز ذهنش درگیر رفتن برانکوعه، برای هر تیم دیگه ای هم بود با سه قهرمانی و رفتن مربی این اتفاق میافتاد... چون بازیکنی که با روش و سیستم برانکو سه بار پشت هم قهرمان شده سخت تاکتیک مربی جدید رو قبول کنه و به روش هاش اعتماد کنه، در ضمن علیپور و بیرانوند باید از تیم برن چون به همه چیز تو این تیم رسیدن و واقعا منطقیه که انگیزه سابق رو نداشته باشن.
۳
آبتین
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۱:۵۷
چرا درباره قطع شدن اینترنت چیزی نمیگید ؟

شما که داعیه روشنفکری دارید

میترسید ببندنتون
۸
در جواب ارس
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۳۰
این موضوع چه ربطی به نمایندگان اصفهان و تبریز داره !!
برگشت برانکو به هیچ چیزی جز رقم قرارداد کالدون با پرسپولیس و شرایط قراردادش ربط نداره !!
amir
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۳۲
چوب خطش که از اول پر بود. قرار بود مربی بنجل بندازن به تیم که تیم زمین بخوره. همه چیز هم طبق فرموده "بچه های بالا" داره پیش میره.
۲
عارف
جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸، ۲۲:۴۸
چی بگم که دلم پره
از وزیر بگم که عرب مامور کرده بود برانکو فراری بده تا پرسپولیس نتیجه نگیره
از فدراسیون اصفهانی بگم که ساکت مدیرعامل سپاهان دشمن پرسپوایس همه کارشه
از کمیته انظباتی بگم که امسال آشکارا داره علیه پرسپولیس و حمایت از سپاهان و استقلال و تراکتور حکم میده
از علیپور بگم که هوایی شده
از مسئولان پرسپولیس بگم که بلد نیستن از حق تیممون دفاع کنن
از پیشکسوتای پرسپولیس بگم که خودشون دنبال نابودی پرسپولیسن و از تیم حمایت نمیکنن
از مافیای کثبف قلعه نویی بگم که هر کاری میکنه محرومش نمیکنن
اینها که از خدا نمیترسن انشاالله خدا جواب همه این کاراشون میده
امید
شنبه ۲ آذر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۸
ما سه بازی از چهار بازی را بیرون زمین و به فدراسون و کمیته انضباطی باختیم. اینهمه محرومیت فقط برای پرسپولیسه. گول نخورید کالدرون به سهم خودش مقصر هست ولی شرایط عادلانه نیست. اینجوری نیست که پرسپولیس فقط مدعی باشه. سه تیم مدعی دیگه بیشتر از پرسپولیس هزینه کردند. رقابت حتی بین تیم اول و آخر جدول هم سخت و نزدیکه. صحبت از تغییر کادر فنی فقط تیم را به حاشیه میبره. کالدرون کار سختی داره و به اندازه برانکو هم حمایت نمیشه و از بیرون زمین هم به تیم ضربه می زنند. هواداران پشت تیم باشند ما باید با کالدرون ادامه بدیم. از لحاظ امتیازی هم خیلی عقب نیستیم و قابل جبران است. یادتون باشه شروع موفقیت های ما از جایی بود که بعد از سه باخت پیاپی از برانکو حمایت کردیم. همینکار را هم با کالدرون انجام بدیم موفق میشیم.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر