فهرست
عاقبت انتشار تصاویر خصوصی فروزان و همسرش؛ 3 ماه محروم شد
عاقبت انتشار تصاویر خصوصی فروزان و همسرش؛ 3 ماه محروم شد

عاقبت انتشار تصاویر خصوصی فروزان و همسرش؛ 3 ماه محروم شد

آی اسپورت - بالاخره انتشار عکس‌های محسن فروزان در فضای مجازی که البته توسط خود او انجام می‌شد کار دست این دروازه‌بان داد. امروز خبر رسید که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال این دروازه‌بان را 3 ماه از حضور در مسابقات فوتبال محروم کرده است. این اتفاق البته قابل پیش بینی بود. همه می‌دانستند که انتشار چنین عکس‌هایی قطعا پیامدهایی برای فروزان خواهد داشت. حتی به او هشدارهایی هم داده می‌شد. اما فروزان باز هم به این کارش ادامه می‌داد.

واقعا تعجب‌آور است که چرا فروزان با علم به اینکه او فرد سرشناسی است و انتشار عکس‌های خصوصی‌اش ممکن است دردسرساز شود نه تنها عکس‌ها را از صفحه خودش پاک نکرد بلکه به انتشار عکس‌هایش ادامه داد. فروزان که سابقه حضور در استقلال تهران را هم در کارنامه دارد چند روز پیش از باشگاه دسته اولی خونه به خونه کنار گذاشته شد تا روند سقوط و نزولش با سرعت بیشتری طی شود.

 

کد خبر:9402

۴ ۵  
آی اسپورت
2016-10-08 13:58:00
نظر دهید

۵ نظر
برزو
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۱۷
اشكال نداره، ماموريتي كه داشت سِيوهاى بازي هفته ي آخر فصل قبل و 9 ساله كردن حسرت نسيم سرخ آسيا بود كه به نحو احسن انجامش داد.
۸
بینام
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۱۶:۳۱
حقشه .. .. زودمحو شد.. اوجش تو استقلال بود که درجه 4 بود و قلعه نویی رو نابود کرد.. تهرانی شدن رو نتونست هضم کنه.. به زودی برمیگرده شهرستان پیش پدرو مادرش
۳
sia
شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
حسرتی که بر دل نسیم صورتی آسیا در آخرین بازی فصل قبل گذاشت ؛ برای ماندگار شدن اش کافیه .
۴
قشقايي
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۳۵
چطور سوشا با اون عکسهاي افتضاح محروم نشد اين بنده خدا که عکسهاش و باهمسرش گذاشته
۳
44444
يكشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵، ۱۲:۴۲
نترسيد زود برميگرده ...حسرتش رو دل لنگي ها گذاشت كم كاريه ؟؟؟!!!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر