فهرست
حادثه برای خیابانی؛ جواد بستری شد
حادثه برای خیابانی؛ جواد بستری شد

حادثه برای خیابانی؛ جواد بستری شد

آی اسپورت - متاسفانه جواد خیابانی مجری و گزارشگر فوتبال تلویزیون به دلیل مشکلی که برایش پیش آمده برای مداوا به بیمارستان رفت. او شب گذشته به دلیل زمین خوردن دچار آسیب دیدگی و مشکل می شود و به همین دلیل برای مداوا به بیمارستان می رود. آنطور که خود او گفته باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد و این به آن معنا است که چند برنامه ای که باید اجرا کند را نمی تواند انجام بدهد.

خیابانی در این رابطه گفت: «دیشب بدجوری زمین افتادم و دیگر نتوانستم برخیزم.» او افزود:« متاسفانه از امشب در برنامه مجله آسیایی شبکه ورزش نیستم.» جواد خیابانی قرار بود که دیدار سوپر کاپ اروپا میان رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را هم گزارش کند:«بله این بازی را هم نمی توانم گزارش کنم.باید به بیمارستان بروم تا آن جا جراحی شوم و تحت مداوا قرار بگیرم.»

گزارشگر قدیمی فوتبال ایران در ادامه گفت: «برای همه همکارانم در شبکه ورزش و شبکه سه آرزوی موفقیت دارم. دلم می خواهد سازمان(صدا و سیما) بهترین برنامه ها را داشته باشد.» او همچنین درباره مراحل درمانی اش گفت:« عمل جراحی سختی دارم و شاید در حین عمل از دنیا بروم. مردم ایران حلالم کنند و مرا ببخشند که سال ها است آزارشان داده ام. ببخشند که نتوانسته ام کمکشان کنم.»

جواد خیابانی گزارشگر و مجری پراحساس فوتبال ایران است که  با گزارش های  بازی های خاطره انگیزی چون بازی ایران استرالیا و ایران و آمریکا نامش در تاریخ فوتبال ایران ثبت شده است. او در زلزله کرمانشاه نیز یکی از فعال ترین چهره ها بود و زمان زیادی را صرف کمک به مردم زلزله زد کرد.

ورزش 3

۱۴ ۵  
آی اسپورت
2018-08-15 14:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Hosein
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۵۹
ان شالا به حق امام رضا خوب بشه اوس جواد
قارتال
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۶
آرزو میکنم سلامتیتو بدست بیاری .
فری
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۷:۲۰
خدارو شکر امشب بازی رو گزارش نمی کنه بازیهای بارسا رو بدین بهش که من نگاه نمی کنم
۱
جواد
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۰۵
برای سلامتیش دعا میکنم امیدوارم هم جسما هم عقلا خداوند شفاش بده و ایشالا که دیگه هرگز گزارشگری نکنه
۹
علی زارع
چهارشنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۲۵
قطعا الان وقت خوبی برای انتقاد از خیابانی نیست
ولی همیشه استفاده ار ترحم و تظاهر توی صحبت هاش موج میزنه
اگر واقعا میدونی که گزارشات مردم رو ازار میده
لطفا گزارش نکن
اجرا نکن.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر