فهرست
خبر بد پس از صعود؛ استقلال محکوم شد
خبر بد پس از صعود؛ استقلال محکوم شد

خبر بد پس از صعود؛ استقلال محکوم شد

آی اسپورت -  پروپئیچ بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال که در زمان حضور پرویز مظلومی به عضویت این تیم درآمد، بعد از جدایی از آبی‌پوشان راهی کشورش شد و همان زمان علیرضا منصوریان اعلام کرد نیازی به این بازیکن ندارد.

پروپئیچ بعد از این اتفاق در زمان مدیریت افشارزاده از استقلال شکایت کرد که بعد از برکناری افشارزاده پرونده به حالت نیمه‎کاره رها ماند و سیدرضا افتخاری بعد از حضورش در استقلال که در شهریور ۹۵ اتفاق افتاد این پرونده را بلاتکلیف رها کرد و در نهایت مدیرعامل باشگاه استقلال در مهر ماه حکمی را از فیفا مبنی بر اینکه این باشگاه باید مطالبات ۵۰۰ هزار دلاری پروپیچ را بپردازد، دریافت کرد.

۴ ماه بعد سیدرضا افتخاری با ارسال نامه به فیفا و دادگاه CAS به این رای اعتراض کرد. این اعتراض تا جایی پیش رفت که مسئولین باشگاه استقلال چندین بار عنوان کردند در مورد پروپئیچ مشکل خاصی نخواهند داشت اما در نهایت باشگاه استقلال بازنده این پرونده شد و طی نامه‌ای که امروز به دست مسئولان این باشگاه رسیده آنها موظف هستند طلبی حدود ۳۶۰ هزار دلار را به پروپیچ پرداخت کنند.

این اتفاق در حالی افتاده که به نظر می‌رسد سیدرضا افتخاری در بحث بین‌الملل موضوعات مهم را جدی نگرفته و در حالی که او مطالبات بازیکنان قبلی و داخلی این تیم را به صورت کم‌کم پرداخت می‌کرد اما از پرونده پروپئیچ غافل شد. مشابه همان اتفاقی که در پرونده عادل شیحی رخ داد و باشگاه استقلال از فعالیت‌های نقل و انتقالاتی در زمان مدیریت افتخاری محروم شد. حالا این باشگاه در شرایطی که فصل نقل و انتقالات تا یکی دو هفته دیگر برگزار می‌شود باید رقم سنگینی را به پروپئیچ پرداخت کند که پرداخت نشدن آن تبعات سنگین‌تری برای باشگاه استقلال در پی خواهد داشت.

فارس

 

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-04-17 17:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
کریم
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۵۷
مهریزی اگه هنوز خمی بگو بیایم پشتت
۵
infantino
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۰
Moon Pouring if you are still bend, tell us to come back on you
۳
استن
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۰۶
صنما ای مهریزی، اگر هنوز خمی
گو تا بیایم و بزنم بر تو دوخمی
لباس قرمز چه کرد با تو و آبروی تو
که هنوز با پشت خم در جوشی و نیست برایت خرمی
با جیانی بیایم و پشت تو گیرم و کنمت راست
لیک چه کنم، اینفانتینوست، باب دلت نیست، چه غمی
۳
داور زنی
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۱۸:۳۹
اقلیت حکومتی نراننباشند وزیر جان فرمودند مشکلی نیست

فولوس موجود لا مشکل
۵
((
سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۰۹
مگه وزیرپرسپولیسی رفته زیر تریلی که کیسه بدهکار بمونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر