فهرست
سه گزینه نهایی برای جانشینی رحمتی
سه گزینه نهایی برای جانشینی رحمتی

سه گزینه نهایی برای جانشینی رحمتی

آی‌اسپورت- استقلال در سال های گذشته دو دروازه بان آماده داشت اما امروز مهدی رحمتی رسما از جمع آبی پوشان جدا شد و به پدیده پیوست تا او سال های آخر فوتبالش را زیر نظر یحیی گل محمدی دوست قدیمی اش کار کند. از طرف دیگر سیدحسین حسینی هم با استقلال قراردادی ندارد اما چون مهدی رحمتی از تیم جدا شده انتظار می رود این بازیکن ظرف روزهای آینده با رفع مسائل مالی قراردادش را با آبی ها تمدید کند تا بعد از ۳ سال رقابت با کاپیتان آبی ها بالاخره پیراهن شماره یک این تیم را برتن کند.

 اما حتی با وجود اینکه مدیران استقلال روی ماندن حسین حسینی حساب ویژه باز کرده اند بازهم مدیران باشگاه می خواهند یک دروازه بان با کیفیت در فصل نقل و انتقالات تابستانی جذب کنند تا این تیم در طول فصل در درون دروازه با مشکلی روبرو نشود. 

گزینه اول دروازه بانی استقلال محمدرضا اخباری است، بازیکنی که با تراکتورسازی قرارداد دارد اما چون این تیم رشید مظاهری را جذب کرده است بعید است به او بازی برسد و به همین دلیل آبی ها امیدوار هستند او را راضی به تمدید قرارداد کنند.

 دروازه بان بعدی حامد لک است که فصل قبل را در نساجی بازی می کرد، او در طول سال هایی که در فوتبال حضور دارد در تیم هایی مثل تراکتورسازی، سایپا و صبا بازی کرده است و می تواند گزینه مناسبی برای دروازه بانی در استقلال باشد. 

 گزینه سوم دروازه بانی استقلال هم کورش ملکی است، دروازه بانی که نمایش خوبی در سپیدرود داشتو می تواند یک گلر دوم مطمئن برای آبی ها باشد. و در صورت نیاز برای این تیم بازی کند. 

 در این بین گفته می شود با توجه به شرایط کوروش ملکی به عقد قرارداد با استقلال نزدیک تر است و احتمال پیوستنش به این تیم زیاد است.

۶ ۱  
آی اسپورت
2019-06-16 19:15:00
نظر دهید

۱ نظر
.
يكشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۲۳
بهترین گزینه همون ملکی است . یک ذخیره مطمئن برای سید حسین حسینی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر