فهرست
اینفوگرافیک؛ پادو پاسخ اعتماد علیمنصور را داد
اینفوگرافیک؛ پادو پاسخ اعتماد علیمنصور را داد

اینفوگرافیک؛ پادو پاسخ اعتماد علیمنصور را داد

آی اسپورت - وقتی ترکیب اولیه استقلال در بازی مقابل سیاه‌جامگان اعلام شد، آنچه بیش از همه تعجب‌آور بود، نیمکت‌نشینی سیدمجید حسینی و قرار گرفتن نام لئاندرو پادوانی در ترکیب اصلی آبی‌ها بود. مدافع برزیلی آبی‌ها در حالی جانشین حسینی شده بود که به نظر می‌رسید نمایش‌های مطمئن مدافع جوان استقلال، جای او را در ترکیب اصلی آبی‌ها تثبیت کرده باشد. این تغییر ناگهانی در ترکیب خط دفاع، باعث شد تا هواداران استقلال نگران نتیجه بازی شوند. به خصوص اینکه پادوانی در سپاهان هم افت کرده بود و علاوه بر آن با وجود مصدومیت، به استقلال پیوسته بود. انتقال او با این وضعیت به استقلال، انتفادهای زیادی را متوجه منصوریان کرده بود و با این اوصاف همه منتظر عملکرد ضعیفی از این مدافع برزیلی و بلندقامت بودند اما آنچه در زمین اتفاق افتاد، غیر منتظره بود.

پادوانی مشکل سرعت پایین خود را با جاگیری‌های مناسب پوشش داد و بارها پاس‌های خطرناک هافبک‌های سیاه‌جامگان را قطع کرد. او چندین حمله حریف را هم که می‌رفت برای استقلال دردسرساز شود، خنثی کرد. او در اکثر نبردهای هوایی هم موفق بود. عملکرد او در مقایسه با عملکرد سیدمجید حسینی در بازی با ذوب‌آهن، نشان می‌دهد که تعداد قطع پاس‌های پادوانی تقریبا دو برابر قطع پاس‌های حسینی است. این دو در نبردهای هوایی عملکردی تقریبا یکسان داشته‌اند.

اینفوگرافیک پادوانی
اینفوگرافیک پادوانی

حسینی جوان هم قطعا به زودی به یکی از بهترین مدافعان میانی فوتبال ایران تبدیل خواهد شد. اما چیزی که حسینی فعلا کم دارد تجربه است و این فاکتوری است که پادوانی دارد و از آن به خوبی بهره می‌برد. منصوریان هم با قرار دادن پادوانی در ترکیب دفاعی تیمش نشان داد که او را به خوبی می‌شناسد و از توانایی‌های او آگاه است.

 

 

۱۲    
آی اسپورت
2016-10-17 16:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر