فهرست
بررسی عملکرد خریدهای جدید یونایتد در اولین بازی
بررسی عملکرد خریدهای جدید یونایتد در اولین بازی

بررسی عملکرد خریدهای جدید یونایتد در اولین بازی

آی اسپورت- در دیدار دوستانه منچستریونایتد و لس‌آنجلس گلکسی که با برد 5 بر 2 شیاطین سرخ همراه بود، روملو لوکاکو، خرید 85 میلیونی یونایتد و ویکتور لیندلوف، دیگر خرید تابستانی این تیم هم بازی کردند. در زیر اما عملکرد این دو در اولین بازی با لباس منچستریونایتد را بررسی می‎کنیم.

روملو لوکاکو

دوستی لوکاکو با پل پوگبا بیرون از زمین فوتبال در بازی مقابل گلکسی به داخل زمین هم کشیده شد و تنها دقایقی بعد از این که ستاره ملی‌پوش بلژیکی وارد زمین شد با پاسی زیبا هم‌تیمی فرانسوی‎اش را در موقعیت گلزنی قرار داد. پوگبا می‏توانست ضربه‌ای که زد و دروازه‎بان گلکسی به طور ناقص دفع کرد را خودش شوت بزند، اما تصمیم گرفت توپ را به روملو لوکاکو بدهد. بعد از آن فرصت گلزنی برای لوکاکو پیش نیامد، اما توانست در زمان حضورش در زمین توانایی دیگرش در بازی کردن را نشان دهد.

او در کنار آنتونی مارسیال هم به خوبی کار کرد و بارها بازی ترکیبی خوبی با هم داشتند. او همچنین توانست توانایی‎اش در حفظ توپ را هم به خوبی نشان دهد و بارها اشلی کول را وادار کرد برای متوقف کردنش روی او خطا کنند. بازیکن 24 ساله همچنین در صحنه گلی که مارسیال زد هم نقش داشت. او به سمت تیر نزدیک دوید و باعث شد فضا برای مارسیال بازتر شود.

برای اولین بازی عملکرد لوکاکو خوب بود و مورینیو هم در قسمت‌هایی از بازی به خاطر حرکات او به وجد آمد و مطمئنا از بازی‎اش راضی است. او بعد از بازی گفت:«او یک بازیکن در خدمت تیم است، مغرور نیست و همه تلاشش را نمی‌کند که فقط خودش گل بزند. فقط نگران خودش نیست، بلکه نگران پیشرفت و بهبودی شرایط تیم هم هست. این عالی است».

ویکتور لیندلوف

یونایتد بعد از به اتمام رسیدن نیمه اول هم کارش را با 3 بازیکن در خط دفاعی ادامه داد و لیندلوف بین اریک بیلی و اکسل تاونزبه در مرکز خط دفاعی قرار گرفت. در شرایطی که گلکسی برای رسیدن به دروازه یونایتد سردرگم بود خرید 30.7 میلیون پوندی 22 ساله یونایتد به خوبی آزمایشش را در خط دفاعی پس نداد، اما پاس‎های بلند خوبی ارسال می‎کرد و در کار با توپ مسلط بود و نشان داد که بازی‎سازی از عقب را به خوبی بلد است. البته می‏توانست در کارهای هجومی بیشتر شرکت کند که این کار را نکرد و در تمام مدت حضور در زمین تنها یک شوت زد که از بالای دروازه به بیرون رفت. هنوز لازم است او در یونایتد در بازی‎های بیشتری شرکت کند و بیشتر خودش را نشان دهد تا مورینیو بتواند اعتماد کند. ملی‌پوش سوئدی همچنین نشان داد که توانایی خوبی هم در بازی‎سازی دارد و بسیاری از پاس‌های حریف را به خوبی قطع کرد.

۱    
آی اسپورت
2017-07-16 19:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر