فهرست
مهمان ویژه تنیس اپن آمریکا؛ کوکوی ۱۵ ساله
مهمان ویژه تنیس اپن آمریکا؛ کوکوی ۱۵ ساله

مهمان ویژه تنیس اپن آمریکا؛ کوکوی ۱۵ ساله

آی‌اسپورت-  کوکو گاف با جبران شکست در دور نخست تنیس اپن آمریکا دوباره با نمایش فوق العاده‌اش همه را به تحسین واداشت. کوکو گاف پس از درخشش در تنیس ویمبلدون و راه یابی به مرحله یک هشتم نهایی در تنیس اپن آمریکا هم شرکت کرد تا آخرین گرند اسلم سال را تجربه کند. حضور تنیسور آمریکایی در این رقابت‌ها با جنجال و اعتراض برخی روبرو شد. گاف تنها ۱۵ سال دارد و نمی‌تواند با این سن در همه رقابت‌های بزرگ شرکت کند. به همین دلیل به عنوان مهمان ویژه در کشورش به رقابت پرداخت.

تنیسور ۱۵ ساله در شروع اپن آمریکا همه را به وجد آورد. او با کفش‌های خاص خود با پیام "مرا کوکو صدا کنید" در پیست لوئیز آمستردانگ حاضر شد و برابر آناستازیا پوتاپووا قرار گرفت. حریف ۱۸ ساله‌اش در ست نخست ۶ بر ۳ پیروز شد اما او توانست جبران کند و در ست دوم و سوم با نتایج ۶ بر ۲ و ۶ بر ۴ پیروز شود تا همه ورزشگاه یک صدا "کوکو، کوکو، کوکو! شوند. این برد تنیسور آمریکایی را به تیمی بابوس رساند. اکنون گاف برای رسیدن به هدفش یعنی قرار گرفتن در میان ۱۰۰ تنیسور برتر می‌تواند یک گام رو به جلو دیگر بردارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از ال پائیس، او پس از پایان بازی رو به تماشاگران گفت:  شما باورنکردنی بودید. اهمیتی ندارد که در کدام قسمت ورزشگاه بودید، من می‌توانستم صدای هر کسی که از من حمایت می‌کرد را بشنوم و به همین خاطر از شما واقعا سپاسگذاری می‌کنم. صحبت‌های گاف در نشست خبری هم قابل توجه بود. او گفت: یک دیوانگی بود. این جا خانه من است و به همین خاطر می‌خواهم خوب ظاهر شوم. هواداران به من خیلی کمک کردند. استرس کمی روی من تاثیر گذاشت اما آن اتفاقی عادی است چون برای نخستین بار است که در این رقابت‌ها و دومین ورزشگاه بزرگ حاضر می‌شوم.

     
آی اسپورت
2019-08-29 01:44:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر