فهرست
چرا منشا در آسیا موفق‌تر از لیگ است؟
چرا منشا در آسیا موفق‌تر از لیگ است؟

چرا منشا در آسیا موفق‌تر از لیگ است؟

 آسیا یا لیگ برتر فرقی نمی‌کند؛ منشا هر وقت که انگیزه داشت موفق شد گل بزند.  اولین گل پرسپولیس در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا را گادوین منشا به ثمر رساند. بازیکنی که در این فصل انتقادات زیادی را تحمل کرده بود و حتی صدای برانکو را هم بابت نمایش‌های ضعیف‌اش درآورد. برانکو بعد از تساوی خانگی مقابل گسترش‌فولاد در اظهارنظری کم‌سابقه گفت که گلزن باید مادرزاد باشد و به فکر حضور وحید امیری در خط حمله به جای گادوین منشاست. از صحبت‌های برانکو مشخص بود که او می‌خواست تلنگری به منشا بزند. منشا در این فصل به خصوص از زمان رفتن طارمی، حس رقابت‌اش را از دست داده و مشکل عمده‌اش، کمبود انگیزه است.

با مرور نمایش‌ منشا در بازی‌های بزرگ، مشخص می‌شود که او نیاز به انگیزه دارد تا گل بزند. معدل نمره این فصل گادوین منشا در سایت نود، از عدد سه هم عبور کرده است. ولی او هر وقت که انگیزه داشت، نمره خوبی گرفت. مثل بازی با تیم سابق‌اش یعنی پیکان که بهترین نمره فصل‌اش را هم گرفت. منشا به پیکان گل زد تا نمره ۲ را کسب کند. یا دیدار دربی که پر از هیجان بود و با کسب نمره ۲،۵ یکی از بهترین‌های زمین بود. همچنین اولین بازی فصل که منشا می‌خواست خودش را به قرمزها ثابت کند نمره خوب ۲،۵ را کسب کرد.

منشا همیشه در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا هم خوب بوده است. این بازیکن با احتساب گل امروز به نسف‌قرشی، ۵ بار در لیگ قهرمانان آسیا برای پرسپولیس گل زده است. در حالی که فقط چهار گل در لیگ برتر زده است. و این یعنی اینکه منشا در بازی‌های بزرگ و حساس، انگیزه دارد و زمانی که انگیزه داشته باشد، گل می‌زند. منشا در بازی امروز ۹ تا از ۱۴ دوئل‌اش را برد و همچنین در ۷۰درصد از نبردهای هوایی‌اش پیروز بود.

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2018-02-13 20:03:00
نظر دهید

۳ نظر
۶۶۶۶۶۶
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۲۰
بازیکن بزرگ در سطح بالا مشخص میشه.
پدرام
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۱
تو بازیهای آسیاسی برخلاف بازیهای لیگ یه بازیکن باهاش من تو من نمیشه -منشا برای بازیکردن نیاز به فضا داره

تو ایران میشناسنش بعد واسه تیمهای ایرانی مساوی گرفتن از پرسپولیس براشون حکم برد داره ولی تو آسیا این طوری نیست

یه بازیکن تیمش رو مربی حریف فدا نمیکنه برای گرفتن یه بازیکن حریف
ناشناس
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۰۷
شما در نظر بگیر ایران شده دژ دفاعی همه ی تیم ها بازیکنان فوق العاده در دفاع دارند حتی دروازبان پیکان پدیده حتی سیاه جامگان تو زمین خودش پدر پرسپولیس را درآورد ولی تو خارج الهلال اون همه پول برای بازیکن خارجی تو حمله میده دیگر پول نداره دفاع خالی میمونه اون وقت منشا به الهلال گل میزنه ولی به سیاه جامگان نه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر