فهرست
تدبیر AFC؛ کاهش دستمزدها در لیگ برتر ایران!
تدبیر AFC؛ کاهش دستمزدها در لیگ برتر ایران!

تدبیر AFC؛ کاهش دستمزدها در لیگ برتر ایران!

آی اسپورت - نشریه «الاتحاد» امارات خبر داد کنفدراسیون فوتبال آسیا برای حمایت از باشگاه ها در قاره کهن از فیفا درخواست کرد تا دستمزد بازیکنان و مربیان لیگ های آسیایی را کاهش دهد.

بنا به درخواست AFC در صورت اجرایی شدن این موضوع از سوی فیفا مبلغ حدود یک میلیارد دلار ضرر مالی از باشگاه های فوتبال آسیا برداشته می شود.

کنفدراسیون فوتبال آسیا پیشنهاد داده تا دستمزد 3 ماه آینده بازیکنان و مربیان فوتبال در لیگ های آسیایی کاهش پیدا کند. 15 تا 30 درصد دستمزد هر ماه کاهش پیدا کند و در صورت لغو کامل لیگ 40 تا 50 درصد دستمزدها کاهش پیدا کند.

جلسه هفته آینده مسئولان AFC با فیفا از طریق ویدئو کنفرانس تصمیم نهایی درباره این پیشنهاد گرفته می شود.

این حکم AFC در صورت تایید از سوی فیفا برای لیگ برتر ایران نیز لازم الاجرا است. یعنی اگر بازی های لیگ ادامه پیدا کند حقوق 3 ماه بازیکنان و مربی 15 تا 30 درصد کاهش پیدا می کند. اما اگر لیگ کامل لغو شود 40 تا 50 درصد دستمزدها کاهش می یابد.

 

فارس 

  ۱  
آی اسپورت
2020-03-29 11:59:00
نظر دهید

۱ نظر
احسان
يكشنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۹، ۱۲:۴۸
با قرارداد های یک ساله بازیکن های ایران و بند فسخ های عجیب و غریب این بازیکن ها هستن که سوار باشگاهن. مدیرهای ما هم که فصلی به هر خواسته بازبکن تن میدن و هر قیمتی بازیکن بخواد بهش پرداخت میکنن خصوصا اگر بازیکن ملی پوش باشه. عمرا طرح کاهش دستمزد توو ایران اجرا بشه مدیرها جراتشو ندارن. نمونه جا نماز از اب کشیده حاجی انصاری که با یک عکس کنار زنوزی قیمتشو دوبرابر کرد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر