فهرست

۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۸

یکی از مخاطبان آی اسپورت که حتی نام کاربری‌اش یک توهین بزرگ به عده زیادی از هم‌وطنان ایرانی است زیر یکی از خبرها بعد از کلی فحش و بد و بیراه از این گلایه کرده که چرا همه خبرهای‌تان راجع به (از همه عذر می‌خواهم) لنگ و کیسه است. بعد هم ما را به نژادپرستی متهم کرده. کاری به این ندارم که یادش رفته نام کاربری‌اش یک توهین نژادپرستانه بزرگ است اما آقای مثلا محترم! از خدا که پنهان نیست! از شما چه پنهان این روزها پرسپولیس و استقلال و سپاهان و شهرخودرو درگیر لیگ قهرمانان آسیا هستند. طبیعی است که بیشتر حجم اخبار به این تیم‌ها اختصاص داشته باشد. در همین حال تیم محبوب شما یعنی تراکتور در حال استراحت است. ان شاالله در فصل بعدی لیگ قهرمانان که تراکتور یکی از نمایندگان ایران است اخبار بیشتری درباره این تیم منتشر خواهد شد.
آی اسپورت
2020-09-21 21:08:01
نظر دهید

۹ نظر
.
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۲۱:۲۷
آقای نامدار وجدانا این تصاویر آزار دهنده کاشت مو رو بردارید .
بدنم مور مور میشه.
اف سی دوپینگ
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۲۲:۵۸
شما مگه از ... کاربر دارین؟!
۳
احمد
دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹، ۲۳:۴۶
شما یه لطفی بکن.نه امسال نه سال بعد و نه هیچ وقت در مورد تراکتور چیزی نگو.ولی میدونیم که نمیتونی!اتراکتور کابوس همیشگیتونه!!
علی تراکتوری
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، ۰۶:۵۴
اقای نامدار شما لطف کن توی سایتت هیچ وقت از تراکتور چیزی ننویس
هر نوشته شما توی ایسپورت فقط توهین به تراکتور هستش (البته به جز مواردی که از سایت ورزش ۳ کپی پیست میکنید)
۹
ممد
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، ۰۹:۵۸
ذات کثیف تو و امثال تو برای همه ما مشخصه.امثال شماها باید نابود بشین تا این کشور کمی نجات پیدا کنه.بوی تعفن ترک ستیزی شما همه دنیا رو فرا گرفته.متاسفم برای ذهن کثی.مهدی باکری ها کجاین ببینن چی شد بعد فداکاری امثال شما
azari
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، ۱۲:۲۳
ترک زبان vs ترک تبار
۲
سینا
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، ۲۱:۱۲
همون بهتر که شما فقط درباره لنگتون بنویسی
آخه به غیر از اراجیف این سایت زرد چی داره؟
۵
مراد
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، ۲۲:۳۵
جناب نامدار شمایی که تاب تحمل پسوند ایران را در مقابل تیم محبوبتان ندارید و اصرار بر محدود کردن تیم های محبوب پایتخت به جغرافیای محدود شهرتان میورزید همان بهتر که در مورد تیم های شهرستانی خبری بازتاب ندهید.
۵
احمد
پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹، ۱۰:۵۵
دوست من گله ما از حجم اخبار نیست. . گله ما از بی عدالتی های واضح است بی عدالتی هایی هچون اینکه تراکتور قهرمان شد و شبکه به اصطلاح ملی درباره علل شکست پایتختی ها حرف زد.بی عدالتی هایی همچون آنکه بعداز قهرمانی همه تان کوبید که تراکتور مثل بحرین قهرمان شد وچه میدانم مالک تراکتور چنین وچنان کرد درحالی که همین دیروز که استقلال درلیگ قهرمان جلو بود همه دیدیم که آقای نامجو مطلق می گفتند بخوابید!!! یا همین مدیران سرخاب ها چه کارهایی که نمیکنند اما فقط تراکتور را تخریب می کنید . گله ما از تبعیض شماست که خود چون طرفدار تیم هایی هستید برای دل همه تصمیم می گیرید ودرشبکه هایی که متعلق به کل ملت هستند فقط درباره تیم های محبوبتان سخن میگویید با این استدلال که هرتیمی 40میلیون طرفداردارد!!!! درحالی که باقاطعیت میتوان گفت نصف مملکت اصلا فوتبال نمی ببینند!!! بماند که طرفدران تراکتور وسپاهان وفولاد و... نیز هنوز هستند.گله ما این است آقای نامدار که با حق کل ملت درباره علایق خودتان صحبت می کنید شما می توانید اسم سایتاتن را طرفدارن پرسپولیس یا استقلا و یا هرتیم دیگری بگذارید دراین صورت خرده ای نیست ولی زمانی که از نام مقدس ایران استفاده میکنید ومی گذارید آی اسپورت باید همچون ایرانی واقعی عمل کنید نه به خاطر علایق تان!!!!
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر