فهرست
بشار چه فرقی با تیام و پاتوسی دارد؟
بشار چه فرقی با تیام و پاتوسی دارد؟

بشار چه فرقی با تیام و پاتوسی دارد؟

آی اسپورت - پرسپولیسی‌ها در پرونده بشار، فشار فراوانی را تحمل می‌کنند و تصمیم‌گیری برای مدیریت باشگاه در این شرایط بسیار سخت است. ایرج عرب در  خصوص قرارداد بشار رسن گفت: «ما دو موضوع را باید مدیریت کنیم؛ اول اینکه به خاطر مشکلات ارزی در مملکت، بهترین قرارداد را با بشار رسن ببندیم تا دو روز دیگر، باشگاه در خصوص تسویه‌حساب با این بازیکن به مشکل برنخورد و در ثانی، منطقی رفتار کنیم و طبق خواسته کادر فنی پیش برویم.»

مهم‌ترین مشکل بشار در مذاکره با پرسپولیس، شرایط مالی است. در کشور ما باشگاه‌ها بر مبنای دلار، قرارداد‌های خارجی را محاسبه می‌کنند و بر مبنای یورو، به آن‌ها پول می‌دهند به همین علت حساسیت‌های بیشتری به وجود آمده است. پرسپولیسی‌ها نیز به همین وضعیت دچار شده‌اند و نمی‌توانند با رقمی که بشار طلب کرده «به‌راحتی» با او قرارداد ببندند. با این حساب، نگرانی هواداران در مورد جدایی بشار چند برابر بیشتر شده است.

بشار یک بازیکن تکنیکی و سرعتی است که توانسته در دل هواداران پرسپولیس، جای خود را باز کند. او یک داستان عاطفی را پشت سر گذاشت و به علت فوت مادرش، بیش از پیش مورد لطف پرسپولیسی‌ها قرار گرفت ولی با این حال، پیشنهاداتی از قطر و امارات به دستش رسیده که شاید برای بازی در لیگ‌های متمول و دریافت دلار بیشتر، از جمع سرخپوشان برود. او البته مدعی است پیشنهادی ۹۰۰ هزار دلاری از یک باشگاه قطری (احتمالا الریان) دارد ولی حاضر است با ۵۰۰ هزار دلار، در پرسپولیس بماند که در این شرایط نیز، باشگاه پولی برای عقد قرارداد با این بازیکن ندارد، چون ۵۰۰ هزار دلار، چیزی بیش از ۷ میلیارد تومان در بازار تهران خواهد بود و اگر پرسپولیس چنین پولی به بشار رسن بدهد، جو تیم به‌هم می‌ریزد و بازیکنان دیگر، به‌خصوص ستاره‌های تیم نیز، بیشتر از این‌ها به مدیریت باشگاه اعتراض می‌کنند.

اما موضوع دیگر که جنجال واقعی به وجود آورد، انتشار دو خبر در کمپ استقلالی‌ها بود. خبر اول، پیشنهاد ۹۰۰ هزاردلاری مامه‌تیام به باشگاه استقلال برای بازگشت به جمع آبی‌پوشان بود و خبر دوم، تمدید قرارداد با آیاندا پاتوسی است که حدود یک میلیون دلار برای این باشگاه آب می‌خورد زیرا پاتوسی خواستار دریافت ۶۰۰ هزار دلار است و باشگاه او در کشور آفریقای جنوبی برای دادن رضایتنامه، ۴۰۰ هزار دلار طلب کرد.

پرسپولیسی‌ها معتقدند حالا که هر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس، دولتی هستند، چطور ممکن است این ارقام برای باشگاه استقلال رقم بخورد ولی پرسپولیسی‌ها حتی برای تمدید قرارداد با بشار رسن نیز دچار مشکل شوند. این اعتراضات در فضای مجازی کار را به جایی رساند که پای مدیر برنامه‌های بشار نیز به میان آمد و او را مجبور به تکذیب بخشی از اخبار کرد. به هر حال پرسپولیسی‌ها در پرونده بشار، فشار فراوانی را تحمل می‌کنند و تصمیم‌گیری برای مدیریت باشگاه در این شرایط بسیار سخت است.

 

خبر ورزشی 

۱۰ ۴  
آی اسپورت
2019-05-26 08:40:00
نظر دهید

۴ نظر
شهرام
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۰:۱۳
جواب ساده است...کیسه هنوز داره از ۶۰۰ هزار دلار قرارداد حسینی همه این ریخت و پاش ها رو می‌کنه...حیف وزیر پرسپولیسیه و کیسه نمیتونه از جیب پرسپولیس خرج کنه
سامان
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۰۶
از همین مقایسه خود شما كه روایت 500 هزاری بشار و یك میلیون دلاری پاتوسی كه بگذریم خریدهای خارجی استقلال رو تو فصل قبل با پرسپولیس مقایسه كنید نیومایر گرو منشا پاتوسی ایسما طارق شفر و كادر فنی اش همچنین فسخ گرو و نیومایر و در ادامه فسخ شفر و كادر فنی و همچنین ایسما و منشا در چند روز اینده همه اینها رو بزارید مقابل خارجی های پرسپولیس برانكو و كادر فنی بشار و منشا كه مازاد شد یعنی خودش رضایت داد پولشو ببخشه و بره و رادوشوویچ میبینید كه اصلا این ارقام با هم قابل مقایسه نیست در صورتی كه پرسپولیس هم درامد اسپانسر بیشتر داشته هم در امد اسیایی ولی این حجم دلاری خرج شده تو استقلال به علاوه دو جین بازیكن داخلی هیچ رقمه با درامد های استقلال همخوانی نداره و جالب اینك ههمین ها مدعی و شاكی هستن كه پرسپولیس داره حمایت دولتی میشه واقعا وقاحت و بی شرمی رو به حد اعلا رسوندن
ایرانی
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۴۷
در جریان نیستید مگه ؟! وزیر پرسپولیسیه آخه!!
علی پرسپولیسی
يكشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۵۵
اصلا کی گفته که این ۲تا تیم باید هم اندازه خرج کنن؟!
درآمد های پرسپولیس از اسپانسر مشترک حدود ۴۰ درصد بیشتر از استقلاله! کی گفته باید مثل هم خرج کنن؟ تازه بماند که کیسه ۳ برابر پرسپولیس خرج میکنه!
جدا از درآمد از اسپانسر، پرسپولیس حدود ۲.۵ میلیون دلار پاداش آسیایی داره و هر سال به تمام قهرمانی ها و جام ها رسیده. کی گفته که باید اندازه کیسه حکومتی خرج کنه؟ بشار که هیچی ما باید میتونستیم امثال ژاوی ها رو به خدمت بگیریم ولی حیف که همه پولمونو میریزن تو حلق تیم کفتارهای آبی حکومت!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر