فهرست
وحید امیری؛ در انتظارِ جاودانگی
وحید امیری؛ در انتظارِ جاودانگی

وحید امیری؛ در انتظارِ جاودانگی

آی اسپورت- ستاره ملی‌پوش نفت تهران در تابستان با برچسبِ یک بازیکن تکنیکی به پرسپولیس اضافه شد. قرمزها توقع داشتند که با خرید وحید امیری، صاحب بازیکنی شده باشند که در جدال‌های مستقیم به خوبی از نفر روبرو عبور می‌کند و به خطِ آتش تیم، برتری عددی می‌دهد. نمایش وحید امیری در تیم برانکو اما چیزیِ فراتر از یک بازیکن فانتزی بود.

او خیلی زود تبدیل به یک ستاره همه‌کاره در پرسپولیس شد. بازیکنی با دوندگی مثال‌زدنی که هم نقشه‌ برانکو برای فشارِ آوردن به بازیکنان صاحبِ توپ حریف را در زمین پیاده می‌کرد و هم با گلزنی، گره مسابقات مختلف را برای پرسپولیس می‌گشود. وحيد تا اين هفته از ليگ برتر، شش بار دروازه رقباي سرخپوشان را باز كرده است. او هم روي هوا و هم روي زمين، موفق به گلزني شده و بهترين فصل دوران نه‌چنداني طولاني فوتبال حرفه‌اي‌اش را در تيم برانكو پشت سر مي‌گذارد.

او به سرعت، مسير تبديل‌شدن به يك مهره محبوب در پرسپوليس را طي كرده اما براي تكميل‌كردن پازل اين فصل درخشان، به يك نمايش خوب در دربي هم نياز خواهد داشت. وحيد، دربي رفت را به دليل مصدوميت از دست داد تا امروز براي اولين بار از زمان جداشدن از نفت تهران، روبروي علي منصوريان قرار بگيرد. اين بازيكن در هفته‌هاي پاياني فصل گذشته، در ورزشگاه آزادي تيم عليمنصور را به پيروزي رساند و روياي قهرماني پرسپوليسي‌ها را تباه كرد اما در فاصله كم‌تر از يك سال، به يكي از نقاط قوتِ پرسپوليس در آستانه بازي حساس با استقلال تبديل شد.

وحيد اميري، هرگز شمايل يك ستاره عادي در فوتبال ايران را بروز نداده است. او هنوز هم تحت‌تاثير شهرت قرار نگرفته و هنوز هم كيفيت را از فوتبال، به زندگي‌اش انتقال نداده تا به جاي زندگي لاكچري بيرون از زمين، يك ستاره لاكچري روي چمن آزادي باشد. پسر خوب و بي‌هياهوي پرسپوليس، حالا در مهم‌ترين نقطه فصل خواهد ايستاد.  درجايگاهي كه مي‌تواند شرايط را براي جاودانگي فراهم كند.

۹ ۱  
آی اسپورت
2017-02-12 11:11:00
نظر دهید

۱ نظر
آرش
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۱۱:۴۴
پسر خوب و بي‌هياهوي پرسپوليس
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر