فهرست
اتهام یونانی‌ها به مسعود و احسان؛ خیانت!
اتهام یونانی‌ها به مسعود و احسان؛ خیانت!

اتهام یونانی‌ها به مسعود و احسان؛ خیانت!

آی اسپورت – درست از سه هفته قبل بود که با علنی شدن مشکلات مسعود شجاعی در اردوی پانیونیوس و مشاجره لفظی شدید هافبک ایرانی با مدافع این تیم، باشگاه به مدت یک ماه هر دو بازیکن را از حضور در تمرینات گروهی منع کرد تا به صورت محترمانه قید کاپیتان ایرانی خود را بزند. با کنار گذاشتن شجاعی از تمرینات و ترکیب اصلی احسان حاجی‌صفی به تنها بازیکن ایرانی پانیونیوس تبدیل شد. احسان به قدری خوب بازی کرد که تا قبل از آخرین بازی خبرهایی پیرامون ابراز علاقه باشگاه المپیاکوس برای عقد قرارداد با این بازیکن نقل محافل خبری آتن شد. انتقالی که می‌توانست سود خوبی را نصیب باشگاه کوچک پانیونیوس کند؛ درست مثل اتفاقی که فصل قبل کریم انصاری فرد رقم زد و سودی 500 هزار یورویی نصیب این باشگاه کرد.

در این گیر و دار انتشار یک پست اینستاگرامی از سوی احسان حاجی‌صفی در تمجید از هم تیمی و هموطن خود، در پانیونیوس جنجال‌هایی را به وجود آورد که باعث شد تا اتهام خیانت از سوی طرفداران این تیم برای ستاره‌های ایرانی رقم بخورد. این اتهام باعث شد حاجی‌صفی شوک‌زده از این ماجراها هم مجبور به پاک کردن پست جنجالی‌اش شود هم برای نخستین بار نامش در میان تعویضی‌های گریگوری در جریان بازی‌های سوپرلیگ یونان قرار بگیرد.

سایت enwsi آتن در گزارشی پیرامون جنجال‌های اخیر اطراف ستاره‌های ایرانی پانیونیوس نوشت: «اتهام خیانت به حاجی‌‌صفی و متعاقب آن شجاعی از طرف تیفوسی‌های پانیونیوس یکی از عجیب‌ترین اتفاقاتی بود که در این روزها شاهد آن بودیم.»

 این سایت در گزارش خود با اشاره به اینکه پرونده همکاری شجاعی با پانیونیوس و پیوستن او به AEK بسته شده است از عصبانیت طرفداران پانیونیوس از حاجی‌صفی پرده برداشت جایی که این طرفداران پست منتشر شده در اینستاگرام از سوی احسان را خیانت بزرگ قلمداد کردند. در این پست حاجی‌صفی زیر تصویری از شجاعی لقب «رهبر واقعی» با استیکرهایی زرد و مشکی از قلب منتشر کرده بود که نشان از کوچ هموطنش به صدرنشین فعلی لیگ یونان و دشمن دیرینه پانیونیوس می‌داد؛ از همین رو طرفداران به ستاره ایرانی خود اتهام خیانت وارد کردند و آنها را در آستانه رویارویی با سرنوشتی متفاوت قرار داده‌اند.

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-12-13 12:23:00
نظر دهید

۲ نظر
Hasan
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۸
تقصیر خودشون هست که به تیم کوچک پانیونیوس رفتن تیم کوچکی در کشور ورشکسته واقعا حیف لیگ ایران که برای تیم هتی درجه چهار و پنج اروپایی ترک میکنن
۹
علی زارع
چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۳۱
کاری نداره
یه توبه نامه لازم داره
آقا احسان بسم الله
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر