فهرست
حالا وقتشه آقا جواد!
حالا وقتشه آقا جواد!

حالا وقتشه آقا جواد!

آی اسپورت - بعد از چند سال ماجراجویی و کسب تجربه و نشان دادن چشمه‌های درخشانی از استعداد، در لیگ نوزدهم باید منتظر درخشش جواد نکونام و تیمش باشیم! تیمی که با هدایت نکونام یک پیش‌فصل رویایی را پشت‌سر گذاشته و نتایج دیدارهای دوستانه‌اش نشان از آمادگی بالای آنها برای شروع لیگ دارد. این روزها جواد نکونام و شاگردانش بیش از هر کس دیگری منتظر نهایی شدن زمان آغاز رقابت‌های لیگ برتر هستند تا آمادگی خود را به رخ حریفان بکشند. همانگونه که چند روز پیش با شکست پرسپولیس در یک بازی دوستانه این پیام را برای سایر رقبا فرستادند.

نامشخص بودن زمان شروع لیگ برتر شاید برای خیلی از تیم‌های بی‌برنامه که بسیار دیر تمرینات را شروع کردند موهبتی باشد اما برای تیمی چون فولاد که خیلی منظم و با وسواس کارهای آماده‌سازی را انجام داده و آماده شروع لیگ است می‌تواند یک آفت باشد. حالا منتظران آغاز لیگ برتر یک امیدواری دیگر به امیدواری‌هایشان اضافه شده است: ظهور یک مربی صاحب سبک ایرانی در لیگ برتر! در سال‌های گذشته یحیی گل‌محمدی تنها محصول قابل توجه فوتبال ایرانی در عرصه مربیگری بود و حالا به نظر می‌رسد باید منتظر امضای جواد نکونام پای بازی‌های تیمش باشیم.

سال‌ها بازی کردن در لالیگا در کنار یک همکاری تنگاتنگ با کارلوس کی‌روش موجب شده تا جواد نکونام شرایطی متفاوت از سایر رقبای جوانش در عرصه مربیگری داشته باشد. در یکی دو سال گذشته نام جواد نکونام با نیمکت نساجی گره خورده بود و نتایج او و نساجی هم واقعاً ستودنی بود. صعود به لیگ برتر و بعد از آن یک نیم فصل خوب و ماندن در میانه‌های جدول همه آن چیزی که بود که هواداران نساجی انتظار داشتند. با این حال جدایی این دو از هم چندان مسالمت آمیز نبود. مانند جدایی نکونام و کی‌روش از هم در تیم ملی! با همه اینها و بعد از چند ماه بیکاری جواد نکونام در وقت مناسب به جای مناسبی رسیده و روی نیمکت تیمی نشسته که برای غافلگیر کردن ما همه چیز را در اختیار دارد. هواداران پرشور، ورزشگاه مدرن، مدیریت باثبات و مهم‌تر از همه دریایی از استعدادهای بی‌نظیر که به یک مربی جوان و جسور احتیاج دارند تا دیده شوند. از این رو باید دید نکونام و تیم چراغ خاموشش در فصل نقل و انتقالات که چندان بریز و بپاش نکردند اما همه رقبا را در بازی‌های دوستانه درو کردند می‌توانند لیگ امسال را به نام خود سند بزنند. برای پسر دوست داشتنی فوتبال ایران این فصل بهترین فصل برای بیشتر و بهتر دیده شدن است. او برای شروع ماجراجویی بزرگ خود در اهواز همه چیز دارد.

۴    
آی اسپورت
2019-08-12 02:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر