فهرست
ادعای روز؛ سهمیه‌های آسیایی با درایت اصفهانی!
ادعای روز؛ سهمیه‌های آسیایی با درایت اصفهانی!

ادعای روز؛ سهمیه‌های آسیایی با درایت اصفهانی!

آی اسپورت – بالاخره بعد از کش و قوس‌های زیاد ذوب‌آهن به عنوان نماینده ایران جای نفت تهران را در لیگ قهرمانان آسیا گرفت تا فرصت بادآورده‌ای نصیب این باشگاه اصفهانی شود. سعید آذری مدیر عامل ذوب‌آهن درباره این مساله و نحوه کسب مجوز توسط باشگاهش را توضیح داده البته او در این مصاحبه هم فراموش نکرده از مدیران اصفهانی فوتبال تمجید کند:

-استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی در لحظه آخر توانستند مجوز بگیرند که معذرت می‌خواهم و عامدانه می‌گویم که این اتفاق هم با درایت اصفهانی‌های فوتبال رقم خورد. با درایت مهدی تاج و محمدرضا ساکت و اگر درایت اصفهانی‌ها نبود این سه باشگاه هم با حجم بدهی‌های خود، نمی‌توانستند مجوز بگیرند.

-از سال ۲۰۱۰ به این طرف که ذوب‌آهن نایب قهرمان لیگ قهرمانان آسیا شد، می‌بینید که دیگر تیم‌های ایرانی از رسیدن به فینال بازمانده‌اند و حتی در یکی دو سال اخیر ما از رسیدن به مراحل بالاتر هم محروم بودیم. فکر می‌کنم ذوب‌آهن اولین تیمی است که سه دوره پیاپی به آسیا می‌رود، یک تجربه را باید بگویم که اگر ما نتوانیم استانداردهای لازم را کسب کنیم، دوباره ناکامی باشگاه‌های ایرانی تکرار می‌شود.

-با توجه به اینکه حدود سه ماه پیش نمایندگانی از AFC به باشگاه‌هایی که فدراسیون فوتبال کشور معرفی کرده بود، اعزام شدند و ممیزی خاصی در این زمینه انجام دادند، آرایی صادر شد و این آرا به کمیته تعیین وضعیت و فدراسیون فوتبال ارسال شد. مواردی که ممیزی شده، مربوط به وضعیت چارت باشگاه‌هاست که مشخص شود آنها دارای چه رده‌هایی هستند، برنامه توسعه جوانان باشگاه چیست و مسائل سخت افزاری، تعداد زمین‌های چمن و تمرین، مباحث مالی و ورزشگاه‌های باشگاه که تأکیدشان روی ورزشگاه اختصاصی بود هم مورد بررسی قرار گرفت. پس از سه ماه که نمایندگان AFC آمده بودند، پاسخ‌ها برای فدراسیون فوتبال ارسال شد. جالب است که این بار AFC مسئولانی که برای ممیزی فرستاد، از آلمان استخدام کرده بود که ریز به ریز این کار را انجام دادند و دیدید که از ایران هم فقط هفت تیم توانستند در سید A قرار بگیرند و سایر باشگاه‌ها مجوزی دریافت نکردند.

۲ ۵  
آی اسپورت
2017-11-15 13:40:00
نظر دهید

۵ نظر
رضا
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۳:۴۷
بهتره مراقب حرفات باشی حتما از ارث باباتون پول اوردی؟ غیر اینه كه پول نفت و گاز خوزستانه بد بخته؟بار اخرت باشه
رضا
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۴:۲۶
این هم نوعی اهانت است. منت گذاشتن بی مایه سر تیم های بزرگ ایران.. شما اصفهانی ها اگر دست از سر فوتبال بردارید و مدیریت فوتبال با لهجه های مختلف شکل بگیرد یقین بدانید که وضعیت خیلی بهتر خواهد شد. مدیریت اصفهانی فرصتی باد آورده نصیب شما کرد ولو به قیمت کشتن آرزوهای عده ای جوان بی نام و نشان یک تیم بی طرفدار ... شما قاتلید
a
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۳
و باز این مردک خود برتربین!! یکم آمار بخون ببین تیمهای دیگه ای هم هستند که دوره های پیاپی به آسیا رفتند و همچنین به تند تند آسیا رفتن جایزه نمیدن! افتخار نداره به عنوان تیم 4 لیگ و با هزار مصیبت و زیرآب زنی برای نفت و تراکتور آسیا رفتن اونم مرحله حذفی که نه به باره نه به دار
حرف حساب
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۱۷:۳۱
کثیفترین تیمها همین تیمهای اصفهانی و مدیرانش هستند! تاج و ساکت کمک کردند تا مشکل پرسپولیس و استقلال حل بشه؟؟؟؟ اینها اگه دستشون برمیومد حتما یکی رو مینداختند تا سپاهان هم بره آسیا! همین آذری بنگسون رو تحریک کرد تا شکایتش علیه پرسپولیس را راه بندازه! یا سپاهان که با تحریکش اکبری و جعفرپور یاد طلبشون از پرسپولیس افتادند! قهرمانی ناحق سپاهان در سه فصل پیش و نایب قهرمانی تراکتور با اون وضع رو هم که دیگه همه بیاد دارند! پس بهتره خفه بشی آقای آذری!
مهرداد
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۶، ۲۱:۱۰
منظور سعید آذری رو همه اهالی فوتبال فهمیدند شما اشتباه متوجه شدی
داره با زبون بی زبونی میگه برا استقلال و پرسپولیس سند سازی شده تا این دو تا راحت مجوز حرفه ای بگیرن وگرنه هیچ تیمی توی آسیا با این همه بدهی میلیاردی مجوز حرفه ای نمیگیره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر