فهرست
روزشمار قرعه مرگ و زندگی در لیگ قهرمانان آسیا
روزشمار قرعه مرگ و زندگی در لیگ قهرمانان آسیا

روزشمار قرعه مرگ و زندگی در لیگ قهرمانان آسیا

آی اسپورت - مراسم قرعه کشی فصل جدید رقابت های لیگ قهرمانان آسیا روز اول آذرماه (22 نوامبر 2018) به میزبانی کوالالامپور در مقر اصلی کنفدراسیون فوتبال آسیا برگزار می شود تا 32 تیم از غرب و شرق قاره در گروه های هشت گانه رقبای خود را بشناسند.

کمیته اجرایی لیگ قهرمانان آسیا در حالی این مراسم را با حضور نمایندگان باشگاه ها برگزار می کند که از دو روز قبل از قرعه کشی اجلاس بررسی آئین و قوانین جدید مسابقات همین طور بحث و تبادل نظر در خصوص راهکارها در پیشبرد اهداف فوتبالی نیز برگزار می شود که در این اجلاس مسئولان تصمیم گیرنده پیرامون سهمیه ها همین طور تیم های حاضر در پلی آف نیز تصمیم گیری می کنند.

در شرایطی که سهمیه ایران در فصل پیش رو 2+2 اعلام شد و هنوز مشخص نیست مثل سال قبل یکی از سهمیه های صعود مستقیم کشورهایی که استانداردهای afc را کسب نکرده اند، به ایران می رسد یا قطر التهاب برای چهار نماینده حاضر در این فصل به اوج خود رسیده است به خصوص برای دو سهمیه صعود مستقیم که باید منتظر قرعه مرگ و زندگی خود در گروه های چهارگانه غرب قاره باشند.

استقلال و پرسپولیس در شرایطی به عنوان تیم های حاضر در سید یک و دو در قرعه کشی گنجانده خواهند شد که هر کدام از آنها باید منتظر رویارویی با نماینده های سرشناس از کشورهای عربستان، قطر و امارات باشند. از این جمع مسلما سعودی ها با این هجم از سرمایه گذاری و خرید ستاره های سرشناس همین طور پابرجا ماندن بازی در کشور ثالث قطعا دشوارترین رقیبان برای سرخابی ها خواهند بود.

ذوب آهن علی منصوریان و سایپا علی دایی هم تا به این لحظه باید از پلی آف کار خود را آغاز کنند، جایی که با عبور از سد حریف آسان تر در پلی آف اول رقبای سرشناس قطری همچون الغرافه و الریان انتظار این دو نماینده ایران را می کشند تا خان بزرگ در راه آسیایی شدن این دو تیم لقب بگیرند. از همین رو از الان 48 ساعت پرالتهاب در انتظار چهار نماینده ایران در مرحله گروهی و پلی آف است تا رقبای خود در گروه های مرگ و زندگی را بشناسند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-11-20 14:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
شپش موقشنگ
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷، ۱۴:۲۶
دوست دارم کیسه با الهلال یا الدحیل همگروه بشه.
چون پارسال تیم درب و داغون الهلال را بردن و زرت و پرت میکردن. امسال دیگه این الهلال اون الهلال درب و داغون نیست و با تمام ملی پوشان و بازیکنان خارجیش میاد
الدحیل هم خوبه. دوست دارم الدحیل یه جوری مثل السد و العین کیسه را باردار کنه تا بفهمن شکست الدحیل همون کاری که پرسپولیس انجام داد چه کار سختیه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر