فهرست
نقل قول عجیب از پروین؛ «نود» افت کرده بود!
نقل قول عجیب از پروین؛ «نود» افت کرده بود!

نقل قول عجیب از پروین؛ «نود» افت کرده بود!

آی اسپورت - پیشکسوت پرسپولیس اخبار منتسب به او مبنی بر عدم حضور در برنامه‌های تلویزیونی به نشانه حمایت از عادل فردوسی‌پور را تکذیب کرد. پروین با رد نقل قول‌هایی که از او منتشر شده گفت: «اساساً تحریم صداوسیما بی‌معنی است و متوجه نمی‌شوم معنی این حرف‌ها چیست! من عاشق سریال‌های ایرانی هستم و آن‌ها را پی‌گیری می‌کنم و چند تن از مدیران صداوسیما دوست من هستند.»

پروبن ادامه داد: «برنامه گلزار و علیخانی را دنبال می‌کنم و به هر دوی آن‌ها پیام دادم و گفتم برنامه‌هایشان عالی است. به گلزار گفتم «دمت گرم که با این ‌برنامه به مردم کمک می‌کنی که برنده شوند و دست خالی برنامه را ترک نکنند»؛ من هر جا باشم سعی می‌کنم برنامه گلزار را ببینم.

آن‌طور که تسنیم نوشته، پروین در گفت‌وگو با خبرنگار این خبرگزاری گفته: «من عاشق صدای عادل فردوسی‌پور هستم و او را دوست دارم اما برنامه‌اش افت کرده بود و من نمی‌پسندیدم.»

۶ ۴  
آی اسپورت
2019-03-20 08:20:00
نظر دهید

۴ نظر
ali
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۰۹:۳۹
خفه شو نون به نرخ روز خور
راستي پسرت اون 20 ميلياردي كه به دولت بدهكار بود رو داد ؟

بيخود نيست كه ميگن "علي فقط كريمي"
فرهاد
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۲۵
تو یکی هم ساکت علی کرمی هم خودش مفسد جیره خور هدایتی است
فرهاد
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۰:۲۵
اره قبلا یک تنه پرسپولیس را قهرمان میکرد الان فقط منفعت های داوری پرسپولیس را ماسمالی میکرد واقعا افت کرده بود عادل
مهدی
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۳۷
عادل فرد ناسپاسی هست .این عادل هست که به فوتبال و تلوزیون مدیون است . آیا اگه عادل در مورد بسکتبال برنامه می ساخت همینقدر مشهور میشد ؟ یا اگه برنامه ی نود از شبکه ی کم بیننده ی چهار یا از رادیو پخش می شد باز هم اینجوری می گرفت ؟ عادل یک جوان کم تجربه بود که یک برنامه ی فوتبالی رو توی پربیننده ترین شبکه ی تلوزیون بهش دادن . اون هم زمانی که فوتبال و تلوزیون تنها سرگرمی جوانان و نوجوانان بود . هر کس دیگری هم بود همینقدر مشهور میشد . حالا عادل داره ناسپاسی می کنه و به مدیران بی احترامی می کنه صرفا به دلیل اینکه از تفکر سیاسی مدیران خوشش نمیاد .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر