فهرست
صبحانه با آی اسپورت: تبریک بواتنگ به دژاگه
صبحانه با آی اسپورت: تبریک بواتنگ به دژاگه

صبحانه با آی اسپورت: تبریک بواتنگ به دژاگه

آی اسپورت – صبحانه امروز را با خبری درباره علیرضا حقیقی شروع کنیم. در حالیکه دیروز خبر توافق او با تیمی در دسته سوم فوتبال انگلیس منتشر شد خبرآنلاین این موضوع را مبهم دانسته و نوشته: هر بازیکنی که به انگلیس حتی لیگ دسته سوم برود باید در 65 درصد بازی های ملی اش در یکسال گذشته حاضر باشد. حقیقی اما چنین آماری در یکسال گذشته ندارد.

پاسخ طارمی به پیشنهاد چینی

یک باشگاه چینی خواهان جذب مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس و تیم ملی شده است. البته طارمی می گوید حتی اگر پیشنهاد مالی چینی ها 10 میلیون یورو هم باشد، پاسخش منفی خواهد بود. این بازیکن به روزنامه پیروزی می گوید: «بله، اگر چینی ها 10 میلیون هم بدهند به پیشنهادشان توجهی نمی کنم.» او ادامه می دهد: «سر حرفم هستم تا جشن قهرمانی پرسپولیس و تمرکزم را فنای این پیشنهادات نمی کنم.»

تبریک بواتنگ به اشکان

ژروم بواتنگ مدافع تنومند تیم بایرن مونیخ که رابطه دوستانه ای با اشکان دژاگه دارد انتشار پستی در صفحه شخصی اش بازگشت او را به بوندس لیگا تبریک گفت. دژاگه قرار است در لیگ آلمان بار دیگر پیراهن تیم سابقش یعنی ولفسبورگ را بر تن کند.

شکایت حاج محمدی از استقلال

 امین حاج محمدی به زودی قصد دارد از استقلال بابت مطالباتش شکایت کند.حاج محمدی که قراردادیش بیش از یک میلیارد تومان برای فصل جاری با استقلال داشت مورد توجه منصوریان قرار نگرفت و در نهایت نیم فصل نیز جدا شد.گفته می شود وی از مدت زمان حضورش در جمع آبی ها یک میلیارد و دویست میلیون تومان طلبکار است و بابت آن هم به زودی شکایت خواهد کرد تا دردسری تازه دامن مدیران استقلال را بگیرد.

 

کد خبر:9408

۳    
آی اسپورت
2017-01-31 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر