فهرست
رفتار عجیب استقلال با وریا؛ دریغ از یک زنگ!
رفتار عجیب استقلال با وریا؛ دریغ از یک زنگ!

رفتار عجیب استقلال با وریا؛ دریغ از یک زنگ!

آی اسپورت – هرچند وریا غفوری در این فصل هفته‌های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده است اما بعید است کادرفنی استقلال ندانند که چه بازیکن با کیفیتی است، بازیکنی که به گفته خیلی‌ها اگر آماده باشد حتی از نظر کی‌روش سطحی بالاتری از رامین رضاییان دارد.

وریا غفوری در این فصل با بدشانسی‌های زیادی روبرو شد و مصدومیت‌های پی در پی باعث شد او نتواند نمایش خوب خود را در ترکیب استقلال نشان بدهد اما دو بازی تیم ملی برابر چین و قطر نشان داد غفوری چه کیفیت بالایی دارد. به جز این غفوری در این فصل در بازی‌هایی که در ترکیب استقلال به میدان رفته هم موفق شده نمایش خوبی داشته باشد ولی مشکل اینجا است که او هفته‌های زیادی را به دلیل آسیب دیدگی از دست داده است.

استقلال در نقل و انتقالات روی دانیال ماهینی و مهدی شیری نظر داشت اما آنها بعد از جدی نبودن علیرضا منصوریان تیم‌های جدید خود را انتخاب کردند و حالا فقط مانده رامین رضاییان که او هم به احتمال فراوان راهی تیم‌های اروپایی می‌شود و بعید است به پیشنهاد استقلال جواب مثبت بدهد.

اما نکته عجیب رفتار غیر حرفه‌ای باشگاه استقلال به وریا غفوری است، بازیکنی که هرچه باشد ملی پوش است اما مسوولان باشگاه حتی یک زنگ به او  نزده‌اند و این موضوعی است که برای تیم‌های تحت هدایت علیرضا منصوریان یک امر کاملا عادی محسوب می‌شود.

اما در این بین یک سوال مهم پیش می‌آید، اگر رامین رضاییان استقلالی نشود و آنوقت وریا غفوری بخواهد مثل مدیران باشگاه استقلال رفتار کند، در آن صورت چه بلایی سر پست دفاع راست استقلال خواهد آمد؟

 

خبر ورزشی

۱۴ ۳  
آی اسپورت
2017-06-18 13:37:00
نظر دهید
۳ نظر
مصطفی
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
داداش فامیلشی؟
۳
رضا
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۲۵
به گفته خیلی ها؟!!!! وقتی یه مطلب کار میشه اگر جنبه بی طرفی و کارشناسی داره باید بر اساس منطق باشه، برای منطقی بودن باید حرف خودتو روی حقایق و فَکت بنا کنی بعد از جنبه های مختلف برسی بشه تا به نتیجه منطقی برسه. پایه های صحبت خبرنگاران ایرانی معمولا سست و بی اساسه برای همینه که خبرنگاران ایرانی در مقایسه با همکاران خارجی خودشون مثل فرقون در مقابل بنز هستن.
۲
کیسه هوایی شده
يكشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶، ۱۸:۰۵
مرام کیسه کش ها همینجوریه .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر