فهرست
مسعود و حضور تاریخی؟
مسعود و حضور تاریخی؟
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

مسعود و حضور تاریخی؟

آی‌اسپورت- مسعود شجاعی یکی از نیمکت‌نشینان تیم ملی کشورمان است و امکان دارد ششمین بازی‌اش در جام جهانی را تجربه کند. شجاعی با بازی در مقابل مراکش یک عنوان مهم را از آن خود کرد، او توانست سومین حضورش در جام جهانی را تجربه کند و از تمام بازیکنان تاریخ فوتبال ایران در این زمینه پیشی بگیرد.

مسعود نخستین بار در سال ۲۰۰۶ و در ۲۲ سالگی بازی در جام جهانی را تجربه کرد. مصدومیت نصرتی در دقیقه ۱۳ دیدار مقابل آنگولا سبب شد تا شجاعی وارد زمین شود و در بزرگترین رویداد فوتبالی جهان بازی کند. ایران در ۲۰۱۰ از صعود به جام جهانی ناکام بود اما توانست با کارلوس کی‌روش به جام جهانی برزیل صعود کند و مسعود شجاعی بار دیگر یکی از اعضای کاروان ایران بود. شجاعی در بازی نخست فیکس نبود و در دقیقه ۸۹ به جای خسرو حیدری به زمین آمد. اما در بازی با آرژانتین و بوسنی از ابتدا به میدان رفت و عمل‌کرد قابل قبولی نیز داشت. کاپیتان تیم ملی ایران ۷۶ دقیقه برابر آرژانتین بازی کرد و یک نیمه نیز مقابل بوسنی به میدان رفت.

لژیونر موفق فوتبال ایران در بازی با مراکش نیز فیکس بود اما در دیدار قبلی به نیمکت منتقل شد. او حالا ۵ بازی جهانی در کارنامه دارد و در صورتی که مقابل پرتغال نیز فرصت بازی پیدا کند، به رکوردی جاودانه دست خواهد یافت.

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-06-25 22:14:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر